Демир Хисар - сте го посетиле?

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.419
Поени од реакции
7.771
Внимание, Внимание, Вазни во Собрание
:)
Поради мојот ограничен буџет и лошите транспортни врски, моето доаѓање во Демир Хисар се одложува...
Димитар добиваш пиво коа ќе дојдам, најверојатно со некој од Скопје ќе доаѓам.
Мистичен кои се условите за со тебе и брат ти да дојдам? :)
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Tonchie напиша:
Мистичен кои се условите за со тебе и брат ти да дојдам? :)
Условите се да го седнаме сите тројцата Трн У Окце, па милом или силом да му се пикнеме во аутото :)
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Кај мене збира 5 у кабина(со се мене, шоферот) и еден у багаж, весела лешина :pos: за сите има место :)
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Па пет сме. Таман ќе не збере, јас сум 2000 кубика, ама затоа Тончи е 1100. Ќе има место за Ејсид во средина:)
 

Mesija

Hardcore Superstar...
Член од
13 ноември 2005
Мислења
212
Поени од реакции
1
Епа ајде ве чекаме...Софист братче, те чекам и да ми донесеш некој свежи хардкор рапчиња...И ќе ги пусштаме вкафич и ќе си напрајме една јака забава..Кајгана ( демир Хисар part 1) хууууууу...И да видиш колку е лудо ова мало и убаво градче...:aplauz:
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Мистичен напиша:
Па пет сме. Таман ќе не збере, јас сум 2000 кубика, ама затоа Тончи е 1100. Ќе има место за Ејсид во средина:)
Ејсид у сендвич :pos: идам ја да ги пумпам гумите :)
Mesija напиша:
Епа ајде ве чекаме...Софист братче, те чекам и да ми донесеш некој свежи хардкор рапчиња...И ќе ги пусштаме вкафич и ќе си напрајме една јака забава..Кајгана ( демир Хисар part 1) хууууууу...И да видиш колку е лудо ова мало и убаво градче...
Месија бато, слушам Демирхисарското вино било ѕвер :vozbud:
Ама пошто е топло сеа, и ракиичката не ви бега многу ми ја фалеа...ќе дробиш салата у кофа изглеа :) има да се отвориме ко сончогледи :)
 
Член од
28 јуни 2006
Мислења
403
Поени од реакции
0
Ало дечки бре,ве чекам кај мене во кафич.И немој случајно да не донесете и женско друштво со вас оти не ве примаме сами.:)))))))
Aко сте мерак на текила доаѓајте во петок,на репертоар имаме tekila partu,hostesi ala meksikana with guns and many more weapons....
 

InsomniA

I can't get no sleep...
Член од
14 јуни 2006
Мислења
39
Поени од реакции
2
ке се пука во петок :) а што е главна награда?Една од хостесите? :)
 

CakNoris

Папу4ар
Член од
16 декември 2005
Мислења
177
Поени од реакции
0
VESELIOT напиша:
..Prvo...da se podizvinam vaka oti nemam makedonska podrshka!!!....Ama kratok kje bidam, najkratok shto e mozhno!!!
Ackaaa...Drugar ti ako imash nekoj mentalni narushuvanja ili ako ne mozhish da primish nishto tujgo sho e napishano.....Odi drugar igraj si so pomali deca....A voedno tie...KJe te slushaat...se shto kje kazhish kje bidi po tvoe...a i "KJe se raduvaat deka igraat so pogolemi, povozrasni "dechinja"!!!....Zatoaaa,....AKo imash nekoj psihichki narushuvanja odi legni si nekade...brkaj PAjki...Amaaaa tebe choek da te pushti po pajka Shtrk kje donesish......Pa kazhva tuka na site babini deFetini"!

Se Fie znajte bwe.....Moreeeeeeee.............
Другар, јас тебе не те ни спомнав ниту пак ќе те спомнам. Не вреди... И чувај си ги мислите за тебе. Ти најде да ми кажуваш за ментални нарушувања:lud::lud::lud:. Пули си ја работата и не цитирај ме повеќе. Не си толку способен да солиш памет.
:motor:
 
Член од
28 јуни 2006
Мислења
403
Поени од реакции
0
http://www.demirhisar.gov.mk/index.php?option=com_sliki&galerija=28&Itemid=140
Епа на ова страниче кој сака може да виде мал дел од ноќниот живот во демир хисар.Добро сега фотографиите не се дело на некој професионален фотограф но како за почетник не се ни толку лоши.
Погледнетеги па ако му се бендиса на некој нека повели.
 

Mesija

Hardcore Superstar...
Член од
13 ноември 2005
Мислења
212
Поени од реакции
1
Чак, и сите останати..Ајде да нема препукувања повеќе, да го претставиме во најубаво можно свтело Демир Хисар и да нема повеќе карање по форумов.Овде да се пишуваат мислења за градчето, а недоразбирањата можеме да си ги решиме очи во очи, зошто не ни се сите должни да ни ги читаат расправиите, да не гледаат сеир..
 
Член од
20 август 2006
Мислења
4
Поени од реакции
0
Леле леле сите све за наспроти кафанана од Паунон
Се карате за глупости ако сакате да живеете во него живеете ако не сакате одете си :toe:. Инаку Демир Хисар е мало градче и мирно е се си е на место само што сите се знаеме и како на Азра-Вајта „Ово је мали град у него све се зна‘‘ тоа не чини, и од една страна имаш другари а од друга те заебува најдобриот Другар и то е то. Само гледај си за својот интерес, така велат, само не е така.
Поздрав до сите и :) јас отидов :motor:
 
Член од
20 август 2006
Мислења
4
Поени од реакции
0
Само не замерувајте:nenene: на улав и на пијан не се замерува и на оној кој ја кажува вистината. Ај се гледаме можи Вечерва :baeh:
 

InsomniA

I can't get no sleep...
Член од
14 јуни 2006
Мислења
39
Поени од реакции
2
Види го ти бе колегава... :) со 2 збора не заќуте
п.с. Смеам да те викам колега?или рано ми е? :)
 

Filip

Морнар
Член од
26 септември 2005
Мислења
59
Поени од реакции
0
InsomniA напиша:
Види го ти бе колегава... :) со 2 збора не заќуте
п.с. Смеам да те викам колега?или рано ми е? :)
Е сега викај го, чим се осмели да прашаш :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom