Девојките и игрите

  • Креатор на темата Mac))
  • Време на започнување
Член од
29 август 2008
Мислења
2.646
Поени од реакции
931
алал да ви е на сите така да си продолжите:smir::back:

Jaс играм се` oсвен стратегии. Не зошто не сакам, туку затоа што немам време.:). Може да се каже дека FPS ми е омилен жанр, но играм и други игри. Играм Симс, МАМЕ32, Call Of Duty, Football Menager, PES11, GTA, Devil May Cry, Serious Sam:)pos:), Battlefield, NFS ја обожавам, а се сеќавам кога бев 7мо-8мо знам често си одев дома порано од часови само за да играм CS,:icon_lol:... Само играта да е добра и занимлива, тоа ме интересира.:pipi:
Igras DMC?? aaa respect nema sto(prvo zensko da go slusnam da ja igra mojata omilena igra):helou::helou::helou:
 

jombastik

Misfit Kid
Член од
23 јули 2008
Мислења
202
Поени од реакции
6
Ја сум мањак за игри.
Претежно играм ФПС ама со ДОБРА приказна задолжително, по можност со СФ или хорор сетинг, а и авантури чат пат.
Еве као за илустрација, омилена игра на сите времиња ми е Deus Ex.
Меѓу другите подобри игри шо сум ги играла до сеа би ги спомнала Silent Hill, Hitman, Doom, Alone in the dark, Call of duty, Painkiller, Resident evil, Splinter Cell, Halo, Undying, Syberia, Myst.... иам играно уше пуно други ама да не ги набрајам сега сите.
Wow prv pat slusam zensko da igra super cool igri kako ovie. Zakon:zver:
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
Barbie,stardoll...:vozbud:се зезам то порано играв

едно време играв дота..па братми ме учеше кантер ама нишо пак..без читој неможам да опстанам:vozbud:
 
H

-HRO

Гостин
lOl ja ucam bratucetka mi da igra neso ali kamen e!DotA pojma si nema,na cs vika se bilo citeri,sportski igri ne igra,need for speed neznae da vrti na krivini! Samo sims igra lol!
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
176
Поени од реакции
49
Najomilena za PS2 mi e God of War I i II, potoa Prince of Persia, síte od Medal of Honor a za trkanje Crash.

Na kompjuter mi bea interesni Doom 3, Serios Sam i Unreal Tournament.

Momentalno ja igram Alone in the Dark i Spyro na Nintendo Wii.

Skoro sekoj vtor den igram pa sekogas baram nekoj nova interesna igra. Inaku ne igram strategii, dosadni mi se i bavni. :pipi:
 
Член од
26 ноември 2008
Мислења
15
Поени од реакции
0
aj da ne se karame... zensko sum i koga sme kaj igrite omileni mi e NFS i Age Of Empires i kako sto slusam od drugi, velat deka sum bila odlicna vo dvete...

ima gi i drugi igri sto gi sakam i sto gi igram ali dosta se ovie sega za sega...
 

tomislayer

Елегантно дебел =)
Член од
18 ноември 2008
Мислења
1.482
Поени од реакции
82
Закон! Можам да замислам некоја цура како коле и дави луѓе на хитмен х) Ја сеа ја играм да не има некоја цура да ми помогне :Р хаха ама ја на РRО ја играм :)
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.012
Поени од реакции
6.040
Ех за таа ХИТМАН- Крвави Пари ја ново ПЦ земав
Ама,искрено не можам да замислам женско и ХИТМАН,
ама според ова што го гледам, грешам ама, тоа е тоа
 

DarkEyE994

Возам-_-Точак
Член од
4 март 2009
Мислења
285
Поени од реакции
9
Абе не е тоа финтата CS ili dota da igras.Земи научи се ДМЦ да те видам како таа женската погоре
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.846
Абе ги има, ја скоро на секоја игра што ја играм онлајн се наоѓа по некоја женска...или поеќе :) И тоа не лоши женски....аахахахах се шалам де :):)
 
Член од
29 октомври 2010
Мислења
34
Поени од реакции
7
У моментов сум заразена со PES11, иначе играм NFS и SWAT.
 

омлет^^

There are no stupid questions, just stupid people.
Член од
19 јуни 2011
Мислења
198
Поени од реакции
38
sims3 u momentot ja instaliram...a chat pat i cs podigruvam ^^
 

Huzzy Gurl

Animal Lover
Член од
14 септември 2008
Мислења
307
Поени од реакции
128
NFS Undercover ја растурив играјки, Симс се разбира, Worms... :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom