Да помогнеме да го најдеме Дарко Ангеловски

Статус
Затворена за нови мислења.

Terebellum Sagittarii

Несопирлива
Член од
25 јули 2007
Мислења
1.194
Поени од реакции
578
Најновите последни постови на Facebook од другари на Facebook (пред 10 часа) кажуваат дека детето не е најдено ! :nesvest:
Дај линк од ФБ!
Ме фака паника ти ова не е прв случај, пишав и во една друга тема каде што пишува за жена која исто така испаднала од дома и не се вратила, ама барем на крај да кажете, сте ги нашле ли, се вратиле ли....Да се бара ли уште?
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
69
Поени од реакции
8
Дај линк од ФБ!
Ме фака паника ти ова не е прв случај, пишав и во една друга тема каде што пишува за жена која исто така испаднала од дома и не се вратила, ама барем на крај да кажете, сте ги нашле ли, се вратиле ли....Да се бара ли уште?

Повели Д_Лејди - Да помогнеме да го најдеме Дарко Ангеловски.
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
брејј бескичмењаци волку неам видено..некој напраил профи на фејсбук Дарко Ангеловски и коментирал на групата..абе еве сум :tapp:
 
Член од
21 септември 2010
Мислења
76
Поени од реакции
1
Највероватно детето уште не е најдено ,доколку е најдено белки ќе бараше од другарите да му ја поништеа групата на Facebook! -јас така би реагирал
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Некои луѓе се јавиле на фамилијата и рекле дека е видено детето во Штип, ама на тоа е останато, јас колку што знам уште не му се знае трагата... :(
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Јас колку што прочитав на групата на ФБ демек го виделе во Штип,други викаат го виделе во центар,во Скопје и тоа така по маицата и тоа пред 2 недели кога беше поладно,само Господ знае што е со него,нека го чува Бог!
 
Р

~~РубинРед~~

Гостин
Јас колку што прочитав на групата на ФБ демек го виделе во Штип,други викаат го виделе во центар,во Скопје и тоа така по маицата и тоа пред 2 недели кога беше поладно,само Господ знае што е со него,нека го чува Бог!
Да не знаеш на кого да веруваш.Секој си кажува своја верзија.
Јас како што прочитав на групата на ФБ се спомнува црно комбе од кое Дарко имало голем страв и се мисли дека е вмешано нешто во неговото исчезнување.
Надлежни немаме никакви...
Се прашувам дали воопшто си ја вршат работата.
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Надлежни немаме никакви...
Се прашувам дали воопшто си ја вршат работата.
Ма какво вршење работа. Се испо*раа со монтирани апсења на тв, со казни од општокорисни работи и затворања кафичи кое трае 7 дена, а 10 луѓе им исчезнаа минатата недела, и уште ни трага ни глас од нив. Се дуваат ко пауни кога ќе казнат некој како пљука на улица, а препродавачи на бубрези шетаат, киднапираат и гајле немаат низ цела држава.
 

GTFO

Pushing the button
Член од
3 април 2009
Мислења
5.654
Поени од реакции
4.579
Изгледа го нашле мртов покрај автопат...
R.I.P :( :( :(
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Нека ја заклучат модераторите темава, зашто за жал вестите не се добри, момчето е најдено мртво и нема смисла повеќе да постои темава.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom