Дали сте ѓубриња?

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
џубре над џубрињата сум. признавам:toe:.
 
Член од
23 февруари 2006
Мислења
22
Поени од реакции
2
Mislam deka nema pogolemo gubre od mene na ovaj svet,ili nekoj so e napravil pozlobni raboti na najbliskite,ne poradi ljubomora,zavist,ili pa ogorcenost,od ljubov,samo sakam da im gi vidam reakciite...Site mi se ako mozam da kazam zamorcinja,mojot zivot e laga na nekoj nacin,nikoj ne me znae,pravam so sakam,obiduvav se da naucam da im vlezam vo potsvesta na lugjeto,i so niv da manipuliram,i da pravam sto sakam,i mi uspeva,dobivam se so sakam, a oni an krajot ostanuvat povredeni.....
toa e vekje druga tema....

Gjubre sum....Site sme gubrinja

...covek na coveka mu e volk...
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
21
J@CK напиша:
Душата ми доаѓа на место кога заебавам некого,така да според тоа ДА јас сум доста големо ѓубре.но оставам моите постапки да сведочат за тоа и моите жртви да раскажуваат.:zlo: :zlo:
Да ѓубре е овој :pos::pos::pos:

ЈАс шо знам дали сум...море не сум јас ѓубре
 

GarDiaN

ФудБалЕрчЕ
Член од
16 февруари 2006
Мислења
465
Поени од реакции
19
DuFFy напиша:
Да ѓубре е овој :pos:

ЈАс шо знам дали сум...море не сум јас ѓубре
Taka e tolkavo gubre e so e zabraneto e da se frla poradi golemoto zagaduvanje koe e mozno za okolinata

edinstven ilzez e da se ZAPALI :pos::pos:
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
Што би ви правел на сите што рековте дека сте ѓубриња. :) Ќе ве ѓубросам нема да знаете кај ви е главата. Несигурни човечиња кои мислат дека имаат многу сила ако напаѓаат други. :)
 
Член од
17 август 2006
Мислења
1.531
Поени од реакции
123
Ponekogas svarno ispagam gubre no kasno go svacam toa ama posle se kaam za toa
 

marga_k

HONEY
Член од
6 март 2006
Мислења
347
Поени од реакции
5
Ne, navistina ne mi se slucilo nekogo da sakam da ponizam ili da ismejam,mislam deka toa ne e ubava osobina.Posle toa bi se custvuvala grozno.
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
Jas ustvari neznam da bidam gubre..nemozam da sfatam kako na nekoi luge okolu mene, im teknuvaat tolku grozni raboti sto im gi pravat na drugite!
Nikogas vo zivotot mi se nema sluceno nekogo da ponizam ili da maltretiram..ako imam nesto da mu kazam, ke mu go kazam na samo so zborovi koi ke go nateraat da razmisli po slucajot, a nikako so zborovi koi ke go nateraat da mi vrati!
Gi mrazam lugeto koi duri i na sala preteruvaat so nevkusnite komentari i navredi...valjda gi lecat sopstvenite kompleksi naveduvajki gi drugite da se custvuvaat loso!
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
demijana напиша:
Mislam deka nema pogolemo gubre od mene na ovaj svet,ili nekoj so e napravil pozlobni raboti na najbliskite,ne poradi ljubomora,zavist,ili pa ogorcenost,od ljubov,samo sakam da im gi vidam reakciite...Site mi se ako mozam da kazam zamorcinja,mojot zivot e laga na nekoj nacin,nikoj ne me znae,pravam so sakam,obiduvav se da naucam da im vlezam vo potsvesta na lugjeto,i so niv da manipuliram,i da pravam sto sakam,i mi uspeva,dobivam se so sakam, a oni an krajot ostanuvat povredeni.....
toa e vekje druga tema....

Gjubre sum....Site sme gubrinja

...covek na coveka mu e volk...
А затоа ти имаш таков ник на форумов. Сигурно ако ти ја избричиме главата ќе најдеме некаде белег со бројките 666.
 

ЃАВОЛЧЕ

PlayGIRL
Член од
13 април 2006
Мислења
983
Поени од реакции
4
Знам да сум ѓубре, најчесто од инат или ако ме повредиле...обично викаат КОГА КЕ ПОЧУВСТВУВАШ БОЛКА ПОСАКУВАШ ДА СЕ ОДМАЗДИШ..е баш таква сум...ретко ми се дешава тоа, повеќе би рекла дека сум ѓубренце:)
 
Член од
23 февруари 2006
Мислења
22
Поени од реакции
2
vardarce напиша:
А затоа ти имаш таков ник на форумов. Сигурно ако ти ја избричиме главата ќе најдеме некаде белег со бројките 666.
Za navreda ili za kompliment bese nameneto ova

:) kako i da e

jas si go razbiram kako kompliment :devil2:
 

~MadaGascAR~

Yeah..Whatever...
Член од
23 јули 2006
Мислења
90
Поени од реакции
1
Auuuu ne... glupavo e spored mene t.e. nesigurno da se pokazuvaz i dokazuvas sebe si na smetka na nekoj drug.. nemam potreba od toa! JAs sum otkacena se zajbavam postojano kako na tuga taka i na moja smetka, no nikogas ne go pravam toa so namera da ponizam, povredam ili ismejam nekogo..toe mi e necovecko, zlobno i selsko...Vnimavam nikogas da ne ja pominam granicata i da povredam nekogo, duri i onie koi mi napravile loso. Normalno ako ne e toa nesto epten strasno, pa duri i togas, ne se odmazduvam tuku go brisam covekot od memorija i samo ako sam si go bara da mu recam nesto moze da mu plesnam vo lice sto mislam. I togas toa go pravam smisleno, sofisticirano, so cel da se razmisli i zasrami samiot od sebe si a ne da go ponizam pred drugite!
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
Uh,uste prasuvas!Sum zafrknala i povredila mnogu luge,a i na mene mi go napravile istoto,ali skoro uvek posle me grize sovest.Ne deka se pravdam ili deka sum mnogu eticna,ali koga ke mi pomine afektot ili otkako ke se "izvadam" so nekoja lazga,najcesto(ne sekogas,normalno!) mi doaga do svesta so sum napravila i ne se osekam bas najdobro vo vrska so sebe.Mislam deka za da ja "popravam" greskata najvise so mozam da napravam e da priznaam i da se izvinam,ama se slucuva i da nemam hrabrost da go napravam toa.Kako i da e,nema covek so ne zafrknal i ne povredil nekogo i smetam deka e OK ponekogas da bides "los".Strasno e koga imas postojana potreba da gi povreduvas drugite,a istovremeno da ne cuvstvuvas nikakva griza na sovesta i da se custvuvas zadovolno i posebno poradi toa(na takvite luge psihijatrite im dale i ime-psihopati!)
 
Член од
18 октомври 2005
Мислења
7
Поени од реакции
0
go zaebavam nekoj i go navreduvam koga mu e najtesko i toa namesto da go tera da mi se luti i da pla4i go tera da se smee :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom