Дали сте фотогенични?

Член од
31 јули 2008
Мислења
38
Поени од реакции
11
Ич не сум фотогенична и затоа не сакам да се сликам .. Освен кога морам и гледам набрзина да завршам ..А сакам да ги сликам на другите :vozbud:
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
аууууу ја и фотогеничност. затоа и не стаам слики на профил. коа ке напраам некоја искривена фаца као дебил сум. едино фала богу за полуматура нешто си се засвиѓав другото тапа
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.551
Поени од реакции
22.308
ич не сум фотогеничен:nesum:
 

candybabe

~ПЛАВУШКА~
Член од
16 јули 2008
Мислења
588
Поени од реакции
9
абе сликај се док можеш о док сакаат да те слиакат ...хех..за друго ич гајле да немаш ..што е битно дали си или не си ??? така ли е???..јехехехех
ја немам гајле ..не патам од тоа:pos2::pos2::pos2:
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
50-50 :) Некои слики ми се допаѓат ама некоииии.... можам да кажам за КАНТА се :smir:
 
Член од
21 декември 2005
Мислења
661
Поени од реакции
7
обожавам да се сликам........и затоа цело друштво ме ремети освен алек(позз до него)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Хехехее, ајде вие што рековте дека не сте фотогенични признајте си, да не ви најдам хајфајв од сите, со фолдер Фотосесија. Се обложувам дека едно 70 проценти од вас лажат и по цел ден се со апаратчето во рака. Секоја чест на тие што си признаа:)
 

Тамарче

Ако одам во Битола..
Член од
11 јули 2007
Мислења
3.239
Поени од реакции
223
E нема почомак од мене на слики.
Имам некој убај слики, ама то се 5-6. На другите в крај сум чомаликус.
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Хехехее, ајде вие што рековте дека не сте фотогенични признајте си, да не ви најдам хајфајв од сите, со фолдер Фотосесија. Се обложувам дека едно 70 проценти од вас лажат и по цел ден се со апаратчето во рака. Секоја чест на тие што си признаа:)
Реков дека не сум и ако сакаш слободно ќе ти дадам акаунтот од Myspace.com кој ми е да провериш. Сликине ако не се стари 2-3 години, единствено facebook што го имам некогаш го апдејтувам. Последен пат апдејтувано 6 месеци со слики.
 

Izr0d

Била сам дете...=)
Член од
9 мај 2008
Мислења
593
Поени од реакции
29
Ич не сум и мазам да се сликам:smir:
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
ја сум бааги фотогенетичен.. :) .. се сликам ги вадам сликите и идам на суд за убиство:zver:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom