Дали сте фотогенични?

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Јок бре! Незнам ни да се насмеам на слика у пм. :)
 
Член од
25 јули 2008
Мислења
14
Поени од реакции
0
Ја не сум многу фотогенична... Најдобра испаѓам кога ке ме фатат неофицијално, без да се наместам за сликање. :kesa:
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Јас отсекогаш сум бегал од слики така да не знам дали сум или не сум. Нејќам многу да се сликам пошто според мене никогаш нема да ми текне да си ја видам сликата.
 
Член од
4 декември 2007
Мислења
515
Поени од реакции
22
Мене фото апаратите и камерите не ме сакаат, а и јас не ги сакам нив. :)
 

bella

*HOT*
Член од
8 јуни 2008
Мислења
407
Поени од реакции
27
Обожавам да се сликам,уживам,се места,се пустам,како за на насловна божем:vozbud:,а неможам да речам дека сум фотогенична,зш понекогаш испаѓам убаво,а понекогаш не!
 
Член од
23 јули 2008
Мислења
56
Поени од реакции
1
Neee, ic ne sum fotogenicen , a ne ni sakam da se slikam :kesa:
 
D

Daftie

Гостин
О, колку само не сум:nesvest:
Сакам да сликам, нејќам да ме сликаат.:wink:
 
S

SSS-Stolica

Гостин
ИЧ не сум фотогеничен нејќам да се сликам многу
 
Член од
29 јули 2008
Мислења
91
Поени од реакции
3
па неизгледам ништо подобро или полошо отколку во живо а и меѓу другото камерата не ти прави пластична операција само те дава каков што си

или не

 
H

HCL

Гостин
Фотогеничен сум само ако ме сликаш додека не те приметувам дека сликаш. Ако знам дека ме сликаш, тогаш можеш да добиеш фаца слична како оваа.
<--------------------------------------------------------|
 

Cappie

Vincere non è importante: è la sola cosa che conti
Член од
29 мај 2008
Мислења
1.914
Поени од реакции
307
па неам појма...зависи во каква ситуација сум сликан...дали сум пијан или не, расположен или не...некогаш сум некогаш не сум фотогеничен! како и да е, многу сакам да се сликам, за да можам после да се смеам на сликите:pos2:
исто така многу сакам да сликам фотогенични девојки....:smir:
 

Kajk

- нема лабаво -
Член од
10 март 2006
Мислења
512
Поени од реакции
1
kolku samo ne:). uvek trepnuvam pred blicot i izgleam ko nekoe mnogu loso zombi od low-budget horor. treba epten da neznam deka me slikaat ili da ne ocekuvam za da izgleam da receme pristojno :):):):pos2:
 
Член од
15 декември 2007
Мислења
865
Поени од реакции
28
Auuuu,ic ne sum.Posebno golem talent sum koga treba da se slikam za dokumenti.:icon_mrgr
Site vakvi(osven za na indeks,taa mooozi da pomini nekako:raz:) gi mrazam od dnoto na dusata i samo eden kratok pogled da frlam na niv,dobivam nagon da gi iskinam.So tek na vreme nauciv da go kontroliram ovoj nagon,a glavnata finta e sto ne treba da gi gledam poveke od 5 sekundi.:icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom