Дали сте патувале со авион?

Член од
2 декември 2007
Мислења
453
Поени од реакции
14
Јас неам патувано со авион. A сакам да патувам.:)
 
Член од
2 мај 2008
Мислења
4
Поени од реакции
0
:nenene:ne sum letala....ama mnogu sakam da vidam kako e:icon_bigg
 
Член од
6 февруари 2008
Мислења
1.272
Поени од реакции
229
Да, преку аеро-клубот во Скопје, што се наоѓа спроти Јосип Броз Тито гимназијата. :)
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.060
Не сум патиувал ама би сакал некогаш да летам.
 

Шмики

Byakugan
Член од
12 март 2008
Мислења
743
Поени од реакции
16
Не сум летал, а и знам дека еден ден ке летам ама и сакам да летам !:wink:
 

cacikr

K@ŧ€ň©€ŧǾ
Член од
4 јануари 2008
Мислења
452
Поени од реакции
8
Сум патувала и интересно беше додуша на почетокот ми беше страв ама после ништо ама нај фаца од се ми беше то шо татко ми пред да се качам ми велеше да го отворам прозорецот и да плукам :pos2: боооо скрос жими се.Иначе одев за Австралија така да прилично долго беше патувањето ама сепак не беше толку страшно да се седи 13 часа во авион:pipi: (и повеќе ќеда беа)интересно беше си играв игри и си слушав музика хех малечка бев тогаш имав 12 год.(сега демек голема сум):toe:
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Сум летал со авион и многу ми беше закон стјуардесата, на неа се вадев хахах.Не ми беше страв воопшто.
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Сум летал повеќе пати и супер беше. Само еднаш ме фати сереш пред да слетам и од тоа после мака ми падна :pos: :pos:
 

a_n_a

...TotAllY n LovE...
Член од
9 мај 2008
Мислења
89
Поени од реакции
1
сум летала и тоа два пати до Америка и кај не сакам авиони и се плашам премногу уште менував по три авиони....не знам зошто али премногу стрес доживувам и после неколку дена на себе не можам да си дојдам и ич не би летала со авион доколку не ми е задолжително т.е ако немам друга опција
 

TheBestTipster

Избраниот
Член од
8 март 2008
Мислења
2.387
Поени од реакции
97
само еднаш .. како емрион .. мајка ми тогаш летала за Словенија .. иначе не сум летал до сега ..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom