Дали сте злопамтило?

Smile=)

културно-вулгарна
Член од
13 октомври 2008
Мислења
510
Поени од реакции
27
Сум злопамтило(can't help it!)...се случува да вратам и после 1-2 години...:helou:

Ама секогаш го памтам она што ми го направиле...
 

Paranoik

내 ♡, ∞.
Член од
10 август 2008
Мислења
1.873
Поени од реакции
451
...Вери биг оф злопамтило...Некои ќе ме мразат, ама не може туку така да си поминат...:nesum:
 

Valerija

I'm like an Angel
Член од
23 октомври 2008
Мислења
211
Поени од реакции
5
епа зависи за кои работи, но во целост сум злопамтило, уште сега ми иде на една „другарка“ од средно да и ја искорнам косата :angry3:
 
Член од
28 април 2008
Мислења
258
Поени од реакции
9
Kolku dolgo vreme gi pamtite losite raboti,dali ste zlopamtilo??Dolgo vreme se lutite ili za kratko vreme kao nisto da ne se e slucilo ,sve zaboravate??
Ги памтам лошите работи, злопамтило сум :toe:
неможам да бидам долго време лута ама не заборавам.
 

▒IsNoGood▒

A hell of a brainiac
Член од
8 декември 2008
Мислења
155
Поени од реакции
8
Ќе ја цитирам мојата сакана професорка по историја, Вера:"Не сум злопамтило, но се памтам, и се враќам"
 

BlaCk FiRe

`Going NoWhere`
Член од
21 март 2008
Мислења
637
Поени од реакции
18
Ич не сум злопамтило ... се за мене што проаѓа ставам крај и не се трудим да вратим. Moже понекогаш но ненамерно.
 

Fallen`Angel

Im Gotham's Reckoning
Член од
26 мај 2007
Мислења
5.658
Поени од реакции
75
Се сеќавам у градинка еден дибек ми украде крем банана, а ја обожавам крем банани, све му ебам, и ден денес чекам да налетам на него и да му ја откорнам главата од рамења .. у четврто-петто одделение негде на час по физичко ми снема 50 денари од џеб и знам кој ми ги украде, а тие пари ми беа за јадење .. боље да не продужуем, тешко злопамтило сум .. увек враќам последен !
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
54
Поени од реакции
1
Неееееее не сум злопамтило но има работи што ме повредиле и остануваат во сеќавање..таму некаде ...но се трудам само позитивните работи да ги паметам:pipi:
 
Член од
27 септември 2007
Мислења
1.028
Поени од реакции
440
Не сум злопамтило, можеби некои работи што ме повредиле ги памтам ама обично им простувам на луѓето не се лутам долго време :smir:
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Не сум злопамтило, но ако е претеризам обавезно враќам, макар после 2 год.
 
В

Вори

Гостин
Сум и тоа големо...ако ми напраи некој некое зло,со сигурност ќе му вратам..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom