Дали сте СМС манијаци?

Член од
13 јули 2006
Мислења
17
Поени од реакции
0
da jas sum,jas sekoj den pratam sms-i naj malku 20/30 sms na den mnogu pratam mnogu sum vluben vo telefon hahahaha
 
N

NeMiRnA

Гостин
da da da ama koa imam kredit sea ke se prefrlam na cosmofon samo zaradi speak up,minatiot vikend radi mene drugarka mi ja ogranicija na cosmofon se iznaprakav:) zatoa pazete se desava ako preteras
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
Не...скоро никогаш не пракам СМС-и...единствено за странство и тоа во итни случаи...
 
Член од
1 август 2006
Мислења
48
Поени од реакции
0
Jas epten sum manijak za sms, samo pisuvam, a ne prakam (;
 
Член од
4 март 2006
Мислења
99
Поени од реакции
3
Ретко пишувам СМС, повише практикувам да се јавам. Праќам само кога ме мрзи да зборам или ми е срам. :uvo: :pos: :pos: :pos:
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
paaa neznam dali imam pishano na temava,ali SUM...svakjam deka sum so ogled na toa kolku brzo go trosham kreditot i kolku brzo mobot mi e full od poraki...baska sea istrenirana sum da tipkam i samo poraki prakjam :) a inace speak up-ov ubiva,preku vikend mislam deka palcite mi stradaat :) :)
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
19
Имам една другарка и еден другар.....коа ке ги видам нив си викам дефнитивно не сум СМС манијак :)...посебно не за време викенд
 

Dragana <><

Daydreamer
Член од
18 јуни 2006
Мислења
1.130
Поени од реакции
8
Sum, ama samo preku vikend. Preku nedela pisuvam pomalku poraki. Cel kredit go trosam na SMS, a retko se javuvam. Mobilniot non-stop mi e Memory full:vozbud:
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
СМС ептен ретко,само кога претерувам со сметките,повеке сум по јавујање а и полесно се договара така
 

KoNtEjNeR

sapun
Член од
19 декември 2005
Мислења
2.306
Поени од реакции
44
pretezno na poraki...
ima svoja prednost... nekoi raboti polesno ti e da gi kazes, pointeresno e si lezis navecer i si se dopisuvas so nekoja....
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
Не пишам пораки мн често. Пофино ми е да се јавам да се чујам него порака.
 

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
Koга имам кредит и коа некој друг има да!А иначе вака незнам не сум голем зависник т.е воопшто не сум
 

Kajgana Shop

На врв Bottom