Дали се успивате наутро?

Член од
22 февруари 2007
Мислења
240
Поени од реакции
3
Па се успивам ако цела вечер сум скитал по клубови,нормално дека насабајле си викам ај уште 5мин. и станвам ама...
 
К

Кнез Мишкин

Гостин
денеска се успав повторно..хаха и тоа бајагички 2 часа...2 неоправдани то е то:коа сум многу уморен ..:)
 
Член од
14 март 2008
Мислења
28
Поени од реакции
0
Леле колку само се успивам.....и тоа редовноо...моите другарки сталноо се жалат...секогаш каснам коа се чекаме насабајле за во школо...ете вчера до 4ч сабајле сум седела и сабајле во школооо куферрр на час заспав...абе мана си иам јас:kesa:
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
2.255
Поени од реакции
116
Се успивам, не секогаш но во последно време се почесто :toe:. Се трудам да не се успијам ама едноставно се` касно си легнувам и после тешко ми е да станам.:)
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Се успивам ама сега во гимназија малку е построго.. поретко се успивам сега :)
 

mile_panikaaa

Нормален
Член од
28 април 2008
Мислења
348
Поени од реакции
9
Касно легнуем али неам гајле за сабајле пошо стануем.Мене ми е гадно што малце да ми шушне нешо дур спием одма стануем да виим што како.Лесно чуек може мене да ме разбуди и да сум ептен уморен неам гајле стануем.
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Кога како. Зависи во колку саатот сум легнала.
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.684
Поени од реакции
4.806
Тоа обавезно ...голем малер сум за станувањето
 

Anuskan

~Keep Smiling~
Член од
13 јануари 2008
Мислења
191
Поени од реакции
10
Ако имам некоја обврска следниот ден и само 2 саати да спијам ќе станам.

Ама вчера леле...се разбудив во 14 часот, а требаше да одам од 10 на пракса. Денес им реков демек дека сум била на факс на некое предавање (а никад не одам на факс-само за полагање, лол)!
Јебига 2 дена по ред во 6 се враќав дома (со друштво- прв ден кај другар дома, втор ден кај другарка дури до геге), а до 8 гледав телевизија, како да станам? Није могуче! :vozbud:
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
Касно легнуем али неам гајле за сабајле пошо стануем.Мене ми е гадно што малце да ми шушне нешо дур спием одма стануем да виим што како.Лесно чуек може мене да ме разбуди и да сум ептен уморен неам гајле стануем.
блазе тебе
 
Член од
29 април 2008
Мислења
184
Поени од реакции
9
tuuuuuuuu ne da se uspivam koga bev sredno nikogas me nemase koga bevme 1va smena do 4ti cas a sega rabotam i ne smeam da se uspivam
 
Член од
30 јули 2007
Мислења
1.391
Поени од реакции
86
Не не ..никад не се успивам :) ..
Ваљда дека ако треба да станам уклучувам да ме буди некоја направа што дава лош и незгоден звук..
 
Член од
13 април 2008
Мислења
429
Поени од реакции
7
Ne da se uspivam...spanka sum nema sto obozavam da spiam i kolku poveke spiam se poveke sum nenaspana taka da imam problemi so razbuduvanjeto a znam i "namerno" da si se uspivam :) ke stanam ke se se spremam za tamu kade sto treba da odam i ke go poglednam krevetot i ke si se predomislam ke si recam e dobro mozam i posle da go napravam toa ili pak utre..i pak ke si legnam
 

Kajgana Shop

На врв Bottom