Дали ова е Аврил?

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Типката од некаде 30 песни има 5 нејзии така да не е баш пакесрки тоа многу. Али гајле ми е прекинавд а се филмам што е андерграунд што не е, сите можете да и се фатите за ....

Убава е млада е има пари и си има најубава работа на свет охохооо .
 

MSV

Член од
24 март 2005
Мислења
2.423
Поени од реакции
38
Teenage Drama Queen....
Патетично....:tapp:
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
Не ја сакам, не ја ни слушам, можда 2 - 3 песни знам. Ама од безвезнана Girlfriend, до последново...:blink:
 
Член од
9 април 2007
Мислења
1.269
Поени од реакции
970
стариот стил на аврил ми е многу супер ама новиов ме нервира.аврил е девојка каква што посакувам,ама не вака во новиов стил туку стариот така откачена на моменти срамежлива темпераментна и облеката и беше супер ама не и музиката али океј беше башка и косата и беше баш онака каква што сакам...вака не
 

BlAcK_MamBa

:: Living by my own rules ::
Член од
25 март 2007
Мислења
431
Поени од реакции
5
avril sea pak ne propea...??!?!? izglea NE I trgna vo manekenskiot biznis :tapp:
ama stvarno, pobezvezna pesna od Girlfrieng neam slusnato...
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
456
Ајде сега сите девојки шо се палеа на стилот на Аврил, сменете си ги трегерите и високите чорапи, заедно со црните шминки....станете РОЗЕВКИ И ПУФКАСТИ, сакајте ги сите обожавајте цвеќенца како бели ружи:)
 
E

`EsCaPe`

Гостин
Abe za glasot nema potreba da se diskutira ..deka ne znae da pee , ne znae, ama sea za izgledot da ne zboruvame bash e ubava i interesen stil ima..:smir:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Ако ги тргнеме сите металско панкрерско рокесрки предрасуди настрана-тогаш ја ќе кажам дека има убав глас(не е ко некоја од метал бендовите ама за музиката што ја пее таман е) музиката што ја свират е пријатна за уши(подобро аврил него цеца така?:smir:)

А дека е убава за тоа нема збор, да не беше убава немаше да успее!
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Аврил и кога беше панк рок девојка беше лигла,па овој имиџ боље и одговара.:)
 

maca*

DaRk InSiDe
Член од
7 август 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
порано беше поуба сега е ко шмизла
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
Ескејп, шо да праам, мене ми е грда, ситна и преслаба.
Гласот установивме дека го нема, дај само слушни ја "изведбата" на Fuel и знаеш колку е саатот.
А Цецата ако ја напраиме нова вокалистка на готик бенд и ако се потруди малце, има да отварате теми за неа. :icon_lol:


Е чим глас нема, да се вратам на изгледот, тоа би ја спасило у денешната индустрија.
Фацата не ја коментирам, секој со свој вкус, али сепак е минијатурна даска без цицка гз or whatsoever, и својствено на тоа неможе да биде ни секси.
Да не има некој гз да каже дека изглеа убаво со конкуренцијата од mtv како агилера, бијонси и тако даље?


А стил, де бре шо толку интересен, ja го викам нео панк шмизл, т.е. Неколку Кратки Чекори За Инстант Надворешен Рок Изглед, па сепак има премногу безимени девојки наоколу со стфарно оригинални стилови, и тоа произлезени од нивната имагинација што не е случај овде :smir:.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom