Дали лепите постери во вашата соба?

Член од
16 април 2013
Мислења
81
Поени од реакции
55
Imav nogu posteri od mnogu fudbalski igraci najveke od Real dodeka majkami ne gi ispokina site :D
 
Член од
2 мај 2013
Мислења
11
Поени од реакции
1
Порано имав многу постери залепено на ѕид, ама сега имам нацртано Чопер со костур на него .. иначе сакам Еди да биде нацртан на таванот од мојата соба и некои други работи .. :)
 
Член од
9 јули 2013
Мислења
53
Поени од реакции
93
Сите ѕидови од собата ми беа залепени со постери од кого сум стигнала да дофатам.
Светски познати пеачи, глумци меѓу кои оние од шпанските серии итн...
Сега преферирам слики од мене и луѓето кои ги сакам.
Стојат во еден ќош залепени само постерот од Тоше, еден од Енрике и уште еден од Реал Мадрид.
 
Член од
20 јануари 2013
Мислења
1.583
Поени од реакции
3.591
Имав многу постери , ама најдраг ми беше постерот од РИВАЛДО кој ми беше закачен на таванот баш над главата кај што спијам. И еден ден после спиење ги убедував мама и тато дека Ривалдо ми намигнал ноќта :facepalm:
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.819
Не лепам повеќе постери. Тоа била на времето кога сме земале Наш Свет или Тин Шема каде добро памтам даваа добри огромни постери(Од Архангел го имам чисто кристално пред очиве).
Единствено нешто блиску до постер кое го чувам во мојава соба е пластифицираново чудо кое ми го подари женската.
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
ја кога бев мало дете, у соба имав постери Б2 формат од:
Терминатор 2
Предатор 1
Реџи Милер
Ламборџини кунтаж 140 см х 50 см
 
D

daliborpetkovski

Гостин
Кога одев основно секоја недела зимавме НАШ СВЕТ списание и секогаш имаше постери,си ги лепев во соба,но сега се извадени освен од Лионел Меси на брат ми.
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Лепам во соба од стари каледари од осумдесшеста, голи тамбури со камиони.
 

The Love Doctor

Необичен љубовен доктор
Член од
11 јануари 2015
Мислења
957
Поени од реакции
1.290
Јас како помлад сакав да лепам постерчиња ама моите не ме оставаа. Им се оштетувал ѕидот од селотејпот :tapp:
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Ниту сум лепел, ниту имам потреба од тоа да лепам постери на ѕид. Тоа ми дава некој ефект на собата како да е неуредна:)
 
Член од
7 јули 2014
Мислења
1.243
Поени од реакции
1.162
Иaм нa ѕид 2 пoстерa, oд двaтa aсa, Ацa Лукaс и Ацo Пејoвич.
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Порано да лепев сега не срамота е,голема сум а сакам да имам постер од ирон маиден
 

Kajgana Shop

На врв Bottom