Дали лепите постери во вашата соба?

K

Kicky

Гостин
До пред некое време лепев, полно постери имав на ѕидовите.
Меѓутоа, доста често додека спиев преку ноќта се одлепуваа сами, ( бидејќи долго време стоеја на ѕидот ) и звукот често ме плашеше, така одненадеж, ми паѓаа на глава додека спиев :nesvest:. Затоа и ги извадив и веќе не лепам.
 
Член од
23 август 2008
Мислења
1.755
Поени од реакции
264
Кога бев мала да, сега веќе не!
Инаку мајка ми ми има раскажувано дека кога таа била млада во нејзината соба наместо со тапети целосно била исполепена со постери..од Дејвид Боуви,Секс пистолс,Боб Марли и сл.
Закон!:vozbud:
 

Sally

Paranoid android
Член од
22 август 2008
Мислења
1.279
Поени од реакции
170
Порано цела соба ми беше со постери. Ама сега во последно време не лепам, некако несредено ми делуват. Ако лепам, на плакар или на врата.
 
S

smart ass

Гостин
ako se smetaat za posteri,sliki od tenkovi,avioni enterprajz sliki od nikola tesla i talkot parsons no mama mi gi frli demek ne cinelo jabe e da se karas:tapp:
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Вчера залепив два, Пато и Роналдињо. Нема веќе место. Брат ми лепи од Барселона ко луд. :S
 

_Vlatko_

Rossonero
Член од
2 ноември 2008
Мислења
759
Поени од реакции
45
Кога бев помал лепев главно од идоли и тимови за кои што навивам.На пример:Милан,Реал Мадрид,Манчестер Јунајтед,Мекларен Мерцедес и сл.Ама сега некако ми изгледаат глупо не знам зошто и немам ни еден:toe:
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
баш сега пред некоја недела ги вадев од соба. сега не планирам нови да ставам
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
1.957
Поени од реакции
337
До пред 3-4 години лепев, сега веке не
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Порано имав од Ален Ајверсон сега веќе НЕ!
 

RIOT!

dust in the wind
Член од
10 септември 2009
Мислења
90
Поени од реакции
16
дааа...од Paramore и од Avril Lavigne:wub:..ги сакаам!!
 
С

сашенко

Гостин
Отсекогаш сум имал постери и не планирам воскоро време да гивадам.Полна ми е собата од LInkin Park,Bon Jovi, Avril Lavigne,Simple Plan,Metalica,Tose Proeski, и од рок бендови други доста имам ама неможам да најдам од EUROPE зш стара група се и тешко да најдам од нив.Едиствено на принтер да извадам од нет некоја добра слика ина4е тешко да најдам постер од нив.Вратата ми е цела со постери од филмови а другото е музика.Многу пати имам менувано постери и фрлано доста имам ама сега овие не ги мењам ни за жива глава.:nenene:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom