Дали жените сакаат да голтаат?

Дали жените сакаат да голтаат?


  • Вкупно гласачи
    386

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
schtranga напиша:
1. Ne sum probala
2.Od samata pomisla na toa mi se losi
А ти текнува ко дете од помислата на лапање со јазици дека ти се лошеше? Или пак од помислата дека "тој гадниот пенис" ќе ти влезе некогаш?
М?
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Мистичен напиша:
schtranga напиша:
1. Ne sum probala
2.Od samata pomisla na toa mi se losi
А ти текнува ко дете од помислата на лапање со јазици дека ти се лошеше? Или пак од помислата дека "тој гадниот пенис" ќе ти влезе некогаш?
М?
Maј поинт егзактли. Што ќе кажеш на ова, а штранга? А, а, а?
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
de be ostavete go devojceto na mira tuuu...manjacishta edni :lol: :lol: :lol: nejka nejka sea so? I vie odma pravo kako muvi na med :P
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Мистичен напиша:
А ти текнува ко дете од помислата на лапање со јазици дека ти се лошеше? Или пак од помислата дека "тој гадниот пенис" ќе ти влезе некогаш?
М?
ихихихихи тоооо Мистик!:)

Чудно ми е што 5-6 рекоа дека нема да голтаа а само 2 имаат гласано НЕ. Значи овие останатите сепак ќе голтаат :wink:
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Мистичен напиша:
А ти текнува ко дете од помислата на лапање со јазици дека ти се лошеше? Или пак од помислата дека "тој гадниот пенис" ќе ти влезе некогаш?
М?
Истата приказна што им ја кажувам на сите што не јадат шкембе-чорба : ако си пробал и не ти е по ќејф, ондак ОК. Ама ако не си пробал - не зборувај... без предрасуди, молиќу лепо!
 

schtranga

Кратовчанче
Член од
7 август 2005
Мислења
1.295
Поени од реакции
18
Ptolomej напиша:
schtranga напиша:
Acid напиша:
Чекајте, полека. Ја нападнавте штранга како гладни волци.

@штранга

Ние приложивме доволно примери и причини (факти!) зошто треба да се голта, а ти ќе кажеш дека не треба да се голта зошто едноставно не сакаш? :lol:

Ќе ти поставам еден пар прашања:

1) си пробала?
2) ти се згади?

Ако одговорот е "да" на било кое од овие прашања, тогаш имаш право да си држиш став, ако е "не" - навистина не гледам поента да ја продолжиме дискусијава.
:wink:
1. Ne sum probala
2.Od samata pomisla na toa mi se losi

...voa vtoroto e pricinata zosto ne sakam ni da probam
Hmm...cudno e da ti se losi od nesto sto ne si go ni probala...a i kako voopsto moze da ti se losi od nesto od koe sto si proizlegla/nastanala i ti samata...t.e. spermata....muabetov mi e deka...ako si si probala i ne ti se dopadnalo oki doki...ama da zboruvas napamet za nesto koe ne si go ni probala...toa veke ne e vo red
a ti go imas probano toa od sto si nastanal ??? pa zatoa volku si zapnal i jas da probam ... :mrgreen: eeee ne se lazam jas tolku lesno :lol:

Мистичен напиша:
schtranga напиша:
1. Ne sum probala
2.Od samata pomisla na toa mi se losi
А ти текнува ко дете од помислата на лапање со јазици дека ти се лошеше? Или пак од помислата дека "тој гадниот пенис" ќе ти влезе некогаш?
М?
:roll: hmm od taa pomisla nikogas ne mi se loselo , ni koga bev dete 8)
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Не сум :roll:
Види, немат логика тоа што го напиша погоре.
Кога си/сме била(е) деца самата помисла да имаш јазик в уста од некој друг те терало на повраќање. Ме чуди како тебе не ти се лошело, и сега од кога го прочитав тоа што го напиша уште повеќе ме чуди тоа што не сакаш да голташ :roll:
 

schtranga

Кратовчанче
Член од
7 август 2005
Мислења
1.295
Поени од реакции
18
The`bItCh напиша:
Не сум :roll:
Види, немат логика тоа што го напиша погоре.
Кога си/сме била(е) деца самата помисла да имаш јазик в уста од некој друг те терало на повраќање. Ме чуди како тебе не ти се лошело, и сега од кога го прочитав тоа што го напиша уште повеќе ме чуди тоа што не сакаш да голташ :roll:
e site deca ne se isti , neznam dali ne sum togas mnogu razmisluvala za toa ili neam pojma sto ali toa mi izgledase najnormalno nesto pomegu dvajca koi se sakaat , a sega ovaa so goltanjeto e malku preterano barem za mene ... a onie sto si sakaat da si goltaat neka si goltaat koga im e ubavo ( ili trpat samo za da go zadovolat partnerot )
neznam dali toa go praktikuvaat i maskite koga devojkata ke im svrsi dali i gi vsmukuvaat i progoltuvaat nejzinite´´ sokovi ´´ ??? Ima nekoj takov tuka ??
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
samo dopirot na usnite do zenskite osetlivi organi bi bilo togas gadno....ama ne mi e.....
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
schtranga напиша:
neznam dali toa go praktikuvaat i maskite koga devojkata ke im svrsi dali i gi vsmukuvaat i progoltuvaat nejzinite´´ sokovi ´´ ??? Ima nekoj takov tuka ??
сигурно има.. чекај само да прочита и да се јави :wink:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
...и така никој не ми одговори на прашањето па макар и преку приватна порака : кои се тие што имаат гласано негативно? Ако не ми одговорите за 3 дена ја заклучувам темава!!!!!!! 8)
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Прашај бе Маце:) сигурно никој не го има видено.. :roll:
 

schtranga

Кратовчанче
Член од
7 август 2005
Мислења
1.295
Поени од реакции
18
Macedalien напиша:
...и така никој не ми одговори на прашањето па макар и преку приватна порака : кои се тие што имаат гласано негативно? Ако не ми одговорите за 3 дена ја заклучувам темава!!!!!!! 8)
jas glasav negativno 8)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom