Дали жените сакаат да голтаат?

Дали жените сакаат да голтаат?


  • Вкупно гласачи
    386

schtranga

Кратовчанче
Член од
7 август 2005
Мислења
1.295
Поени од реакции
18
Мистичен напиша:
schtranga напиша:
Мистичен напиша:
schtranga напиша:
1. Ne sum probala
2.Od samata pomisla na toa mi se losi
А ти текнува ко дете од помислата на лапање со јазици дека ти се лошеше? Или пак од помислата дека "тој гадниот пенис" ќе ти влезе некогаш?
М?
:roll: hmm od taa pomisla nikogas ne mi se loselo , ni koga bev dete 8)
Е сега излажа сочно! :)
ozbilno be , ne lazam jas za vakvi raboti 8)
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Немоѓуќе! :)

Онака, на некоја си возраст од што ти ја знам, 10 години дознаваш дека "тоа" влегува во жените и си викаш "Кууулл!"?

Или па премногу доцна си дознала, 16-17. Во тој случај може и да е вистина! :)
 

schtranga

Кратовчанче
Член од
7 август 2005
Мислења
1.295
Поени од реакции
18
Мистичен напиша:
Немоѓуќе! :)

Онака, на некоја си возраст од што ти ја знам, 10 години дознаваш дека "тоа" влегува во жените и си викаш "Кууулл!"?

Или па премногу доцна си дознала, 16-17. Во тој случај може и да е вистина! :)
e neznam :roll: ne se sekavam koga bas doznav , ama sigurno ne na 16 god. eee e pa ti vo koj vek me stavi deka ziveam
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Доколку не се сеќаваш кога си дознала, тогаш како се сеќаваш дека не си имала такво мислење тогаш кога си дознала? :)
 

schtranga

Кратовчанче
Член од
7 август 2005
Мислења
1.295
Поени од реакции
18
Мистичен напиша:
Доколку не се сеќаваш кога си дознала, тогаш како се сеќаваш дека не си имала такво мислење тогаш кога си дознала? :)
:shock: pa toa ne e nisto cudno , zar ti na site raboti na koi se prisekavas im znaes tocen datum koga se slucile ??? cccc
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Не барам точен датум, не си на суд а јас порота која бара алиби за злосторство, нели? :)
Но, би требало да знаеш приближно.

И неможеш да го споредуваш ова со
site raboti na koi se prisekavas im znaes tocen datum koga se slucile???
 

schtranga

Кратовчанче
Член од
7 август 2005
Мислења
1.295
Поени од реакции
18
Мистичен напиша:
Не барам точен датум, не си на суд а јас порота која бара алиби за злосторство, нели? :)
Но, би требало да знаеш приближно.

И неможеш да го споредуваш ова со
site raboti na koi se prisekavas im znaes tocen datum koga se slucile???
sakam da kazam deka ne sum sretnala do sega nekoj koj se sekava na nesto od detskite denovi tocno na kolku godini sto mu se slucilo
kapiras ??
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
schtranga напиша:
Не, најверојатно сум ретардиран. Тинунинууу! :)

Kапирам, како не капирам. Но, муабетот беше за сосема поинаков пример. Не верувам дека некој жив не се сеќава на отприлика која возраст дознал дека не го донел штркот, датуми не бараме.

Вие другите што велите?
 

schtranga

Кратовчанче
Член од
7 август 2005
Мислења
1.295
Поени од реакции
18
Мистичен напиша:
schtranga напиша:
Не, најверојатно сум ретардиран. Тинунинууу! :)

Kапирам, како не капирам. Но, муабетот беше за сосема поинаков пример. Не верувам дека некој жив не се сеќава на отприлика која возраст дознал дека не го донел штркот, датуми не бараме.

Вие другите што велите?
da ti datum ne baras ama godina baras :?
se sekavam ednas deka vidov golema zmija i mnogu se isplasiv - mala bev neznam kolku god imav
se sekavam ednas deka me kasna kuce , mi ostana luzna - mala bev neznam kolku god imav
se sekavam ednas deka za malku ke se udavev , neznaev uste da plivam- mala bev , neznam kolku god. imav
se sekavam ednas deka kradejki gi stripovite na brat mi od pod krevetot bez da zapalam svetlo da ne me oseti nekoj nego so sveka i go zapaliv krevetot - mala bev neznam kolku god imav
itn itn kao sto gledas nemozam ama bas na nisto da se setam kolku godini sum imala togas :?

aj ti kazi da vidam dali ke se setis na godinite
i izvini no so ´´kapiras´´ sakav da znam dali me razbra so sakav da kazav a ne rekov deka si retardiran , bog da cuva skraja da e
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Повторно даваш несоодветни примери.

Ајде назад на темата.
 

schtranga

Кратовчанче
Член од
7 август 2005
Мислења
1.295
Поени од реакции
18
Мистичен напиша:
Повторно даваш несоодветни примери.

Ајде назад на темата.
pa morav malku da zabegam za da me svatis ama pak ne me svati :( ali nema veze ajd nazad na temava :wink:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Схтранга, ти ако немаш голтнато од љубопитност дур ја водиш „биткава“ на темава - јас давам оставка од администраторското место.
 

schtranga

Кратовчанче
Член од
7 август 2005
Мислења
1.295
Поени од реакции
18
Acid напиша:
Схтранга, ти ако немаш голтнато од љубопитност дур ја водиш „биткава“ на темава - јас давам оставка од администраторското место.
ne sum uste ali eve sea odma odam da goltam samo nemoj molim te da davas ostavka :mrgreen:

Macedalien напиша:
...и така никој не ми одговори на прашањето па макар и преку приватна порака : кои се тие што имаат гласано негативно? Ако не ми одговорите за 3 дена ја заклучувам темава!!!!!!! 8)
a koj e drugiot sto glasase negativno ???
de neka se javi da se zdruzime do koga jas vaka sama ke se boram tuka :P
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
schtranga напиша:
Macedalien напиша:
...и така никој не ми одговори на прашањето па макар и преку приватна порака : кои се тие што имаат гласано негативно? Ако не ми одговорите за 3 дена ја заклучувам темава!!!!!!! 8)
a koj e drugiot sto glasase negativno ???
de neka se javi da se zdruzime do koga jas vaka sama ke se boram tuka :P
Дани беше другата, ама еве - проба и и' се допаднало. :hey2:
Сега не можеме да ја натераме да седне на форум...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom