Дали жените сакаат да голтаат?

Дали жените сакаат да голтаат?


  • Вкупно гласачи
    386

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
_ZlObNiCa напиша:
Stvarno, ne primetuva nikoj deka temava epten zabega na sosema druga strana?
Ne da zabega-katastrofa: )) mislam deka treba da se zatvori pod itno poso nema poenta vishe: )))
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Kutriot jas :place: :place: :place: :place: :place: :? :? :? :? :? :? :( :( :( :( :(

:P :wink: 8)
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
Dani^^^ напиша:
_ZlObNiCa напиша:
Stvarno, ne primetuva nikoj deka temava epten zabega na sosema druga strana?
Ne da zabega-katastrofa: )) mislam deka treba da se zatvori pod itno poso nema poenta vishe: )))


па продужете да си пишувате за темата за да не забега уште повеќе :wink:
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
45
pa nie kazavme nashe mislenje, sega se drugite na red, a bi bilo monotono da ima samo repliki od 2-3 licnosti:)
 
Член од
23 февруари 2005
Мислења
2.460
Поени од реакции
43
Темата забега до немај каде...

Ќе ја заклучам, па ако мислат модераторите дека е сеуште вредна, нека ја активираат пак.


 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Можеби требаше неколку поста да бидат избришани а темава воопшто да не се заклучува но, нека постои некое време вака.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
По некој навредлив пост беше избришан, темава ја отклучив. Доколку некој сака да се доискаже, нека го даде своето мислење без навреди.
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Ич не ми е важно дали голта или не, нејзина си е тоа работа. Безвезе ми е тоа да инсистира некој на такво нешто. Ако и е ќеиф нека го прави..
Се за неа и нејзиното задоволство:)
 
Член од
18 јуни 2005
Мислења
27
Поени од реакции
1
Ебаго ја нешо нов сум тука па да си проам да виам као функционише форумов...епа за ова темава шо е...немоеш да знаеш дур не проаш нали?Мислам ова беше наменето за Дани пошо шо знам доста гадлива особа некако.....него шо е финтата у сексот ако све ти е нонстоп обично незнам стварно...а за Stenmarc нечу да читам лоши работи океј си е типчето ги има сфаќањата....малце закаснив со сранјево али јебеш болје некад него никад.Ај пис пички:D
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
respek! Капоера маестре :) фрости, ти голташ? :) шо си мен фин така, ко от финска со таа косата ко мојата прфа бифша си ми, затоа ептен сум те сакал секат, а за цеф, нема лаф муабет тука, закон е "детето" :) абе ќе те умре цеф за ова :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Дефинитивно
, но не денес... Додека има интерес, ќе толерираме колку што може. :wink:
 
Член од
18 јуни 2005
Мислења
27
Поени од реакции
1
Еххх gtp...ти ли најде за коса да ми збориш со очи коса не си виел цел живот келјаф го помина:D него заеби ти тоа ова со голтањево банално стана жениве не се придружујат така да нема сврха да се збори....као и да е преку кур од конзервативни македонки шо уствари се дрољи у душа али си се лажат себеси:D
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Фростграгон, жените си се изјаснија - некои сакаат да голтаат, некои се гадливи и не им "стиска" да пробаат, a некои пробале и не им се допаднало. Секоја чест на тие што има доблест да признаат дека пробале. Сигурен сум дека има уште бајаѓи кои само срамежливо читаат... :wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom