Дали желбата за анален секс кај мажите ги прави хомосексуалци?

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Ќе се осети разлика, ама да не забегуваме во описи каква, сепак не ти држи логиката вода. Бушна е.

Не се closet homosexuals тие што сакаат со својот партнер да испробаат секакви варијанти. По подолг секс или интензивен, а вагинален, зошто да не и анален?!! Со партнер од спротивен пол. дали ако сакате да ве лижат за дундата значи дека сте прикриени лезбејки, не значи, значи дека сакате да уживате на повеќе начини. Исто и кај мажите.
Your turn, please!
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Рејџејнџел - синоним за доброаргументирана дискусија!
 

RaGeAnGeL

KiCk AsS
Член од
23 јануари 2005
Мислења
930
Поени од реакции
7
Garfield напиша:
Ќе се осети разлика, ама да не забегуваме во описи каква, сепак не ти држи логиката вода. Бушна е.

Не се closet homosexuals тие што сакаат со својот партнер да испробаат секакви варијанти. По подолг секс или интензивен, а вагинален, зошто да не и анален?!! Со партнер од спротивен пол. дали ако сакате да ве лижат за дундата значи дека сте прикриени лезбејки, не значи, значи дека сакате да уживате на повеќе начини. Исто и кај мажите.
Your turn, please!
lizenje i pushenje ne meshaj so analen sex ne mi davaj vakvi repliki ne mi praj finti...jas kazav moe mislenje i stojam zad to totalno!anal ne poshtovam! a toj so sakat da si imat bujrum ic ne im zamervam ...


razlika nema da se oseti pa ak sakas na gla zastani cmok

Мистичен напиша:
Рејџејнџел - синоним за доброаргументирана дискусија!
i sea?
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
RaGeAnGeL напиша:
lizenje i pushenje ne meshaj so analen sex ne mi davaj vakvi repliki ne mi praj finti...
Репликата е сосема на место, баш убаво е поставена компарацијата. Само... дали ти можеш да реплицираш на ова освен со маалските шуш буш доскочици од типот на: "i sea", "i so", "abe aj"...
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Цмок и на тебе. Но, кога ќе го закачиш на некоја, се разбита, сакаш да поватиш цице, дунде во процесот, а не да ти се мандаат мадлаци и едноокана змија.
И шупче е дупче, ако има уш едно над него.
Ти стој си на ставот, не сакам да те преубедам и разубедам, но, не биди ригидна. Мене никогаш не ми паднало на памет со машко, а би сакал да скоро секоја со која сум бил да сум и го закалил баем еднаш, ама... И сеа, тоа ме прави педер или не? Тоа е прашањето на темата, а не дали сакаме или не и зошто не или да.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Неможе да сфати затоа што таа сака да ја лижат и мажи и жени. Па аналогно на тоа, прави споредба и со аналниот секс.
 

RaGeAnGeL

KiCk AsS
Член од
23 јануари 2005
Мислења
930
Поени од реакции
7
Мистичен напиша:
Репликата е сосема на место, баш убаво е поставена компарацијата. Само... дали ти можеш да реплицираш на ова освен со маалските шуш буш доскочици од типот на: "i sea", "i so", "abe aj"...
vidi mojot nacin na repliciranje e moe pravo i mojs stil...ako sum nekulturna sum za mene...ti mozis ili da me skoknish ili da mi izbrishis post taka?:)
ne sum dojdena ovdeka da gi dokazvam mojve gramaticki i literaturni sposobnosti nego da si dam edno MOE mislenje za temata i tolku!kratko jasno bez zamaranje glumenje i tupenje

Мистичен напиша:
Неможе да сфати затоа што таа сака да ја лижат и мажи и жени. Па аналогно на тоа, прави споредба и со аналниот секс.
temava vi e "analiza na rageangel ":)))))))
ne poshtovam analen sex ne sakam da go imam ...maz so ke mi pobarat anal za mene e peder i kraj!lizenje i pushenje e okej i super lezbejki sakam sakam i mazi.Udrete edna matematika vie dur ispijam edno kafe jas pa ko ke dojdam kazete mi N.Z.S.na ova cmok
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Исто како што и форумов не е за тупење, туку за дискусии. Ако искажуваш мислење треба да го поткрепиш со нешто а не да пишеш "taka e i tocka"! Мислам, да беше ова www.decataodmojatagradinka.forum.com ќе беше во ред и такво аргументирање, нели?
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.191
Поени од реакции
34.425
Пак ја активирам темава затоа што е интересна и мислам дека остана без заклучок! Fortune и Devilish_Angel: Сеуште мислите дека желбата за анален секс ги прави мажите хомосексуалци?

Сеуште не видов ниедено асално објаснување зошто мислите дека анален хетеросексуален однос со парнер од спротивниот пол би ги правел мажите хомосексуалци. Дојдовте до некои нови факти?

Ме интересира како ќе се искажат на темава тазе регистрираните членови.
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
vo nikoj sluchaj ne mi budela zelba za sax so mashko !!!!!!!!!!! NIKAKO
 
Член од
24 април 2005
Мислења
32
Поени од реакции
1
Ако машкото му го качи на пичето во газот тогаш не е педер ,ама ако некој му пика нешто на машкото во газ , тогаш тој е педерче
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
lukumce напиша:
Ако машкото му го качи на пичето во газот тогаш не е педер ,ама ако некој му пика нешто на машкото во газ , тогаш тој е педерче
Daj ne zaebaaj! Epten plitko ova tvoevo ebago :pos:

Aj odi kazi mu go na Dolphin za da vidis so ke ti kazi pa posle napisi nesto :wink:
 
Член од
28 јануари 2006
Мислења
7
Поени од реакции
0
:love2:Mislam deka toa ne gi pravi homoseksualci.
Toa e samo uste edna fantazija na maskiot svet
Zarem devojkite nemaat fantazii?
Pa sto i da ne, ako gazeto e ubavo oblikuvano i mesesto
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
Јас мислам дека мажјак кој сака анален сех со женка нема хомо нагони, тоа е само подруг филинг...а оние мажјаци кои сакаат девојките да им пенитрираат во гз е друга работа...пенетрацијата на мажјаците во гз доведува до посилна ерекција и ејакулација...еве тоа може да ви потврди Маце и да ви каже нешто повеке, а може и Долфин штом го има тоа искуство...но не мислам дека тие мажјаци кои сакат тоа да им го прави женско сакаат истото тоа машко да им го прави и тоа е ги прави хомо...јас еве имам едно прашање до Маце...Дали е ист анален сех со женка и со маж? Од тоа можете да заклучите нешто...:coffee:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Јас сум имал искуство со женски прст во мојот анус.И не сум хомосексуалец и не сум ни помислил да имам такво нешто со машко.А ме запали стварно.Ми се случи ептен неочекувано тоа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom