Дали досега сте биле во тепачка??

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
doti4nata напиша:
auuuuuu jas ednas sto bev u edna zhustra tepacka...toa pagjaa boksovi,gubenje kosi,ritanje shamarenje...i tamu gleam neso krv ovo ono..pa pocnaa nozevi da vadat i tuka letaat prsti,kosi,krvista na site strani...pa na kraj bomba i tuka tela ovo ono...i mi zdosadi pa go izgasiv televizorot i to :)
Ааа ја па мислев да не ти излегле дечките од телевизорот па тука кај тебе у соба да се тепаат и после ти си им го изгаснала телевизорот и немале кај да се вратат дечкиве.

Затоа ги глеам на Кајгана пред некој ден пишуваат постови нешо се бунат, телевизорот па телевизорот... :pos: :pos:
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
Шо е ова насиље бе :pos:
 

Wolf Pack

ThE ChieF
Член од
24 јули 2005
Мислења
783
Поени од реакции
5
Ме мрзе да се тепам:icon_lol:

машките увек имат две центи на крајот, нема веза колку ќотек јадиме...затоа женски ми се тепа, ептен е лесно :P :icon_lol:
 

Mesaja

Dot.
Член од
14 јуни 2005
Мислења
5.532
Поени од реакции
16
MSV напиша:
Пер..нејќам да потценувам.....

Али ако ти си се тепал некаде со некој и нешто......ЈА СИ ГО СЕЧАМ НА ЛИЦЕ МЕСТО......:kajg:
Пер.......теле си......се иам тепано...не мрчи коа незнаеш...
 

Eko1

Форум Џедај
Член од
20 мај 2005
Мислења
1.579
Поени од реакции
29
Во млади години да.... сега веќе најголема тепача е препуцавање со зборови.... избувлив сум.... се губам(ев) на такви моменти.... иначе сум јадел и ќотек на некои наврати кога беа повеќе души (собрани за освета).... болеше :icon_lol: .... си го пазев лицето.... и то е то.... но тоа е се минато.... :je:
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Тепачка аутоматски ти е насиље браааааат, знаеш како е џандари со пендрек ми иде ми вика гаси музика ајде сите по дома еј чоече... :pos: :pos:
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
сум бил повеќе пути у тепачка

највечи дострел: сум му скршил нос на педерчето.. а сеа другари сме..
највечи даун: сум се здобил потрес мозга и сум лежел ден и пол у болница, и послем сум мирувал извесен период..
најхуман потег: сум рипнал за другар, и сум го спасил од толпа.. поефтино се фати чат пат некој бокс него на погреб да му плачам :)
 

.....

Човекот...
Член од
5 јануари 2006
Мислења
684
Поени од реакции
12
Сум се тепал, ама стално сум јадел ќотек :):):):)
 

.....

Човекот...
Член од
5 јануари 2006
Мислења
684
Поени од реакции
12
Сега почнав да вежбам боречки вештини како што може да се види од мојот аватар. Ке се навежбам и на сите ке му ја скршам кичмата :):):)
 

NikolaP

Команданат Флик
Член од
30 октомври 2005
Мислења
1.095
Поени од реакции
16
Сум се тепал двапути у прва, ради статус и самоодбрана, еден проти више, јебига... Али после обично поштовање се добија меџу школските.
И еднаш у чаршија у масовка, официјално због чест на другарката, неофицијално, ептен не нервираа. Ама никад не сум почнал прв. Увек било реакција.
И ќе биде. Јебига, ќе се бранам ако некој ме нападне. Знам и како.
Гледам да не дојде до тепачка, ама ако мора, мора.
Среќа сега сум у поцивилизирана средина. Не сум видел ни една тепачка од кога сум тука, да не веруеш. У Куманово, секој ден.
ТИП:
Ако се тепаш еден против више, застани у став да не можат да те бутнат.
Ако те легнат, наебуваш. Нормално, најака одбрана е јак грб.
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
Сум тепал, сум бил тепан.. сум им кршел раце (и други делови од телото), ми пуштале крв.. и после нагло се смирив. Уште сум мирен (=
 

Dr_ViRuS

DarkSide with green light
Член од
9 јануари 2006
Мислења
1.076
Поени од реакции
28
Mu$tRiK:P напиша:
Сега почнав да вежбам боречки вештини како што може да се види од мојот аватар. Ке се навежбам и на сите ке му ја скршам кичмата :):):)
Се е џабе со боречките вештини интернсни се додека нема пиштоли после чим излез пиштол само пиштол те спасува
Мрзам тепачки но кога треба да се тепа некој не го правам јавно се трудам да ја смирам работата , но дома читав никој не си оди јебига добра оргнизација .
пс
Мразам кога се пука се губи смисолот ......
 

NikolaP

Команданат Флик
Член од
30 октомври 2005
Мислења
1.095
Поени од реакции
16
Јес, ако си будала па незнаеш со кого се тепаш. У Куманово има тепачки секој ден, па ретко кој вади пиштоли и ножеви. Еднаш, до двапати годишно има жртви.
Многу добро се знае кој вади пиштол.
А за смирување работа, можеш да ја смириш ако е 1 против 1.
Ако ескалира, можеш да наебеш, ни крив ни дужен.
п.с.
Мразам и ја тепачки, ама некад се неизбежни.
 

KoNtEjNeR

sapun
Член од
19 декември 2005
Мислења
2.306
Поени од реакции
44
ni jas ne sum po tepanjeto, ali sum bil vmesan vo nekolku tepacki :) Ako se stepam so nekoj obicno e so nekoj od klas, obicno oni znaat najveke da me iznerviraat. :) ali do sea... me nemaat tepano a za boks... koj ne dobil boks hehehe
 

Kajgana Shop

На врв Bottom