Дали ве „фатиле“ додека мастурбирате/водите љубов?

Член од
18 јули 2012
Мислења
132
Поени од реакции
47
Сестра ми ме фати еднаш како мастурбирам и ми беше незгодно зашто таа е помала од мене, ама после се научи и знае да си излезе кога ќе ме фати во такво нешто.
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Сме стасале до 95 левел засега, а тоа е да имаме секс во соба кај што спијат луѓе на 2 метра од нас а да не не осетат. Следен левел е будни луѓе да не те осетат али не знам дали некој го има достигнато. Освен ако и тие будните имаат секс па нема да им текне на никој друг :D
Ништо душо, слабо.

Камп за приколки и шатори. Гужва од истите. Во шатор со друг пар, будни. 30 cm едни од други. Finished in less than an hour. Success :D. Не знам кој левел е тоа, ама мора да повисок од 95 XD.
 

KilerBee

Русалка
Член од
13 април 2011
Мислења
57
Поени од реакции
85
Ништо душо, слабо.

Камп за приколки и шатори. Гужва од истите. Во шатор со друг пар, будни. 30 cm едни од други. Finished in less than an hour. Success :D. Не знам кој левел е тоа, ама мора да повисок од 95 XD.
Не зезај! Во приколка? Во шатор? А да не бевте со глувонеми? :DDDDD
Ништо - ако не ме заебаваш тогаш ми должиш туториал :D
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.725
Поени од реакции
1.482
Да ме фатиле на паркинг пазачи :)
 
Член од
1 декември 2014
Мислења
2.243
Поени од реакции
4.448
Не ме фaти буквaлнo дa ми влезе у сoбa aли блиску беше. Си викaм девoјкa јa, мoите нa рaбoтa, прaзен стaн, се дешaвaше тoa шo се дешaвaше и нaеднaш oсeќaм некoј стaвa клуч нa нaдвoрешнaтa врaтa.
Среќa штo имaме уште еднa врaтa пред дa се влезе у дневнa, пa се дoвлечкaв некaкo дo втoрaвa врaтa и тaткo ми нoрмaлнo јa стaвa врaтaтa нa квaкa и му викaм чекaј мaлку. Тегне ли тегне, викaм чекaј.
Сфaти шo е рaбoтaвa и ми викa вaкa ли ти бoлен беше? Бoлен дoјчин зa крaвaјче
:pos:
А чoвекoт беше тoлку чуден нa времетo кoa имaв 16-17 гoдини и дури мењaвaше кaнaл кoгa че имaше лaпaње нa некoј филм. Си викaм сеa кoј че гo слушa aли бaш искулирaн испaднa
Мислaм првa нa фaкс бев тогаш
 
Последно уредено:
Член од
14 мај 2016
Мислења
2
Поени од реакции
0
Кај мене многупати наишле на заклучена врата.. и тоа среде бел ден се дешавало понекогаш.. Обично дома сум сам на горниот спрат и ретко кога ми влегуваат во соба. Ми се дешавало да гледам порничи и да мастурбирам, а да ја заклучам вратата за секој случај. Неколку пати наишле мајка ми сестра ми или братучед ми кој ми е и прв комшија у маало. Апла да ме фати некој досега не. Си пазам сепак. А што си помислиле, зошто сум заклучен па и не ми е гајле баш :rolleyes:
 
Член од
11 декември 2008
Мислења
395
Поени од реакции
207
mene da komsikata .onaka u dvor rabotev neso i sednav da odmoram dusa i eve ti go ko puska se nadrvi od nikade i ja so ke praam a na levo a na desno i u toj moment se pojavi komsikata covece znaes kako se ocrtuvase od kusite pantaloni komsikata ubavo go izmerka i mi rece ako komso prirodno e tva mi se nasmevna i si prodolzi so nejnata rabota a jas neznaev dal da placam ili da se smeam
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
2.902
Поени од реакции
1.528
mene da komsikata .onaka u dvor rabotev neso i sednav da odmoram dusa i eve ti go ko puska se nadrvi od nikade i ja so ke praam a na levo a na desno i u toj moment se pojavi komsikata covece znaes kako se ocrtuvase od kusite pantaloni komsikata ubavo go izmerka i mi rece ako komso prirodno e tva mi se nasmevna i si prodolzi so nejnata rabota a jas neznaev dal da placam ili da se smeam
ја те прочитав...и плачам
 
Член од
5 август 2016
Мислења
118
Поени од реакции
22
Мислам дека вака беше порано кога на компјутер ама мал бев и долу вдеца на компјутер гледав по*но и набрзина влезе мајками ама не работев само гледав и ми вика шо е ова бе???? И викам мајка немам појма еве некој дечишта ми пратија ми рекоја некоја игра било да отворам.

А се случило сите кога спијат јас работам набрзина да отвори некој а горе јас на лаптоп и набрзина завршувам и си влегува слободно кој и да е.
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Да ме фатиле,се правев како ништо да не се случило
 
M

Mr.T

Гостин
Никогаш до сега, добар сум во тоа да правам некои работи без никој да примети иако може да има некој во собата.. :D
 
Член од
8 септември 2017
Мислења
68
Поени од реакции
8
na odmor otvoren prozor se zadovoluvame oralno so partnerkata i na terasa bidejki golema bese 3 sobi spojuvase pominuva gazdata vide ne vide , slusna ne slusna koj znae ednas a dr.pati dr pat ke gi kazam
 
Член од
15 јуни 2018
Мислења
1
Поени од реакции
0
Мене ќе ме фатеа за малку додека "мастурбирам", си работев јас мојата работа затоа што бев кај тетка ми таа ми влезе во соба јас одма бо гаќи и се свртев на стомак демек спиам но мислам дека свати
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Темата е дали ве фатиле, а не дали за малку ве имаат фатено.
Сите за малку, ама никој на дело.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom