Дали ве „фатиле“ додека мастурбирате/водите љубов?

Член од
29 април 2007
Мислења
10
Поени од реакции
0
abe losoto e so ne me fatile mene,tuku cimerkata moja izlgeda uste poveke se vozbudvit da prajt seks koga sum jas v soba...zs eden den se razbudvam jas i op slusam nesto na sosednoto leglo-aman si vikam sega da stanam da izlezam,da zaspijam,so da pram???!!!!! mnogu nezgodna situacija:) na kraj se resiv da brojam ovci za da zaspijam:)
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
1.356
Поени од реакции
9
досега не ме фатиле, а за отсега не знам, ке гледам да не ме фатат, зошо ке пукнам од срам
 
Член од
6 мај 2007
Мислења
34
Поени од реакции
1
Zevsus напиша:
A aj pazete edna situacija...(od pred edno 5-6 god.)
Posle diskoteka se dogovarame da ideme kaj togasnata mi zenska doma(koja sto moram da priznaam e edna od malkute sto definitivno se pootkaceni od mene)!
I otklucuvame...pocnuvame da se bacuvame...soblekuvame...letaat maickite i farmerkite...stignavme do nejziniot krevet...cela predigra...sex...svrsiv...otidov u wc da `go sredam`:nesum: ...se vrativ pak sex...ona stenkase celo vreme...i poedno vreme,cuka nekoj na vratata bas od kupatiloto(posto spalnata na nejzinite i nejzinata soba se spoeni so vrati so kupatiloto),A.. vika koj e...jas mahinalno se trgam na strana i grabnuvam del od pokrivkata...i vleguva majka i i vika:
Aj da te zamolam potivko...od sabajle sme na rabota so tatko ti...
Jas zanemev...(sigurno ne crven,nego bledo zolt sum bil),a A.. i vika:
Aj ma glej si rabota...tebe krivo ti e sto tatko mi ne te ebe pa dojde i na mene da mi go uskratis toa zadovolstvo?
Zenava se svrte i si zamina...
I A.. me bacuva...jas uste u polubunilo...bez kapka krv vo mene...i vika da produzime???
Jas stanav...najbrzo sto mozev se oblekov...i ja prasam:
A.. be...kako mozese?
Sto toa?Taka da i recam?A be koj ja ebe...
Luda...prvo da ne mi kazes deka tvoite se doma...a vtoro taka da i reces?
Ti ne si normalna...
5 dena posle toa razmisljav sto ke se desese...(dali ke dobiev srcev udar) ako tatko i vlezese u kupatilo dur...si go miev!
A si se videl posle so nejzinite??? ;)
 

rich_bitch1

~DARLING~
Член од
15 март 2007
Мислења
744
Поени од реакции
5
da me fatija i toa bas denes:kesa: ,si lezime jas i mojot sakan,si pravime znaete veke sto i op brat mi v soba vleze,i mu vika na mojot sakan,abe ke does so mene ulje za motorot da kupam.Lollll nenormalen eden,se napravi ko nisto da ne videl,a jas ZINI ZEMJO LAPNI ME.
 
Член од
17 август 2006
Мислења
1.531
Поени од реакции
123
rich_bitch1 напиша:
da me fatija i toa bas denes:kesa: ,si lezime jas i mojot sakan,si pravime znaete veke sto i op brat mi v soba vleze,i mu vika na mojot sakan,abe ke does so mene ulje za motorot da kupam.Lollll nenormalen eden,se napravi ko nisto da ne videl,a jas ZINI ZEMJO LAPNI ME.
zatoa kluc na vrata.A inaku mene me nemaat fateno a i nemoze zas mi se razviva setiloto za sluh dodeka ....... :)
 
J

JohnnyMass

Гостин
Тууу, скраја да е...
Никогаш ме немаат фатена ма да биле сосем блиску.Таман си ги дигнам шорцевите одма упадне некој у собата.А пак за време на секс никогаш нема ни да ме фатат.Додека не сум сам со девојката и не заклучам на ланче уопште не влегувам у акција (ма да првиот секс ми беше на ептен јавно место).:icon_bigg
А јас може да се пофалам сум фатил доста на дело:drk:.Посебно брат ми којзнае колку пати (како мал му зимав и пари само за да не кажам на тате и мама:icon_bigg), двајца другари (едниот како у соблекувалната си го пердаши и другиот кај него дома со спуштени тренерки, BTW мајка му ми отвори и кога идам накај собата жената иде позад мене и ја кога влегувам овој работи, на мониторот стенка Џена Џејмисон и он одма ми вика "Затварај врату беее!!!!!!!!" :pos::pos::pos:и ја улегна и заклучи, мајка му само постоја малку надвор и си отиде), едни Струмичани на зимовање (тројцата си ги пердашат легнати на кревет онака лагано и гајле немаат дека ја ги гледам од терасата).:icon_bigg
 

sm1le

Sex Machine
Член од
26 јануари 2007
Мислења
62
Поени од реакции
2
i mene mi se desi. Jas rabotam i vlegvit mama i jas reigiram onaka intenzivno skokam i se mavam so nozeve ( kolenava) vo biro se cudam kako ne go skrsiv i se oblekov nekako. I mama vikat: aj oj si da si legnis! haha abe nemam gajle "se so bilo pominalo i se so ke bit ke pominit" :vozbud:
 
Член од
24 април 2007
Мислења
251
Поени од реакции
2
не ме имат фатено досега и нема да ме фатет зато со внимавам многу
 

a n g e l c e

^ Poison Girl ^
Член од
25 јануари 2007
Мислења
1.202
Поени од реакции
5
me nemaat fateno a se nadevam deka i nema da me fatat vo idnina
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Мене ме немаат фатено сега за сега, ако има нешо ке пишам :)...

Ама сетете го муабетот на другар ми. (кажува како за некој другар негов кој ние не го знајме, а највароватно си кажува за себе). Вика седел тој сам дома, а неговите биле на свадба. И седел сам се соблекол и чекал порничи после 12. Батето праел шо праел арно ама така гол заспал. Замислете си идат неговите што ке начекаат. Гол спие, а на телевизорот порки:kesa:. И сабајлето се разбудил покриен со кебе :)
 
Член од
7 јуни 2007
Мислења
95
Поени од реакции
3
Ја до сега ме немаат фатено,а за малку брат ми ке ми влезеше во соба ама јас излетав по боксерки и му казав мртов озбилен "иди да ми купиш сок ми се пие".
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Мене ме немаат фатено сега за сега, ако има нешо ке пишам :)...

Ама сетете го муабетот на другар ми. (кажува како за некој другар негов кој ние не го знајме, а највароватно си кажува за себе). Вика седел тој сам дома, а неговите биле на свадба. И седел сам се соблекол и чекал порничи после 12. Батето праел шо праел арно ама така гол заспал. Замислете си идат неговите што ке начекаат. Гол спие, а на телевизорот порки:kesa:. И сабајлето се разбудил покриен со кебе :)
lele ziva bruka ej !! :kesa: .....zivi smeski se budis sabajle i gleas kebe na tebe.:pos2:...kako ke reagiras posle...lele sramoj! e ova duri posramno od toa da te fatat na delo!!
 
Член од
12 септември 2007
Мислења
35
Поени од реакции
4
So decko mi se popalivme ama epten i nema kade i kaj ke imame odnosi aj u vlez pred vratata kaj so ziveem na skalite.i se bese super si pocnavme i taman pocna najubavoto brat mi otvara vrata......i aj nekako pomina toa i najlosoto od se kako ke se pojavam utre pred nego...........ama bidna i toa...nekolku dena so sram pravis muabet so engo ama posle se zaboravas....jebiga sekoj covek ja pravi taa rabota
 

Kajgana Shop

На врв Bottom