Дали верувате во програмите што нудат заработка на интернет

Дали верувате во страниците на интернет кои плаќаат да ги гледате рекламите?


  • Вкупно гласачи
    82
Член од
23 јануари 2005
Мислења
401
Поени од реакции
1
Читај во мојот потпис.

Читај во мојот потпис со мала промена место мисли кликај.:pishtoldz
 

How1TzeR

ШЕВА
Член од
6 февруари 2005
Мислења
367
Поени од реакции
13
Најдобра заработка на интернет е да бидеш спамер , имено земи маил листи со преку 100 000 мејла и повеќе и фрли се на работа.
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
зарем има некој што верува во вакво нешто!!!???
 

tomsaso

Пемпере
Член од
10 септември 2005
Мислења
1.387
Поени од реакции
339
city напиша:
зарем има некој што верува во вакво нешто!!!???
абе види вака, никој не веруваше ама ако ги виде сличињата ќе видиш зошто сите викаат дека не се исплати а не како пред тоа дека не вршат исплата..
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
tomsaso напиша:
абе види вака, никој не веруваше ама ако ги виде сличињата ќе видиш зошто сите викаат дека не се исплати а не како пред тоа дека не вршат исплата..
извини ама од поракиве ништо друго не сфатиф освен тоа дека (си) правиш реклама
 

tomsaso

Пемпере
Член од
10 септември 2005
Мислења
1.387
Поени од реакции
339
:) не велам дека не ама има нешто лошо во тоа??? остај шо не зборувам на памет... кажав дека е можно, не многу ама е можно, и ставив слики за да се уверите, колку некој ќе сака да го прави тоа не ме интересира..
 

tomsaso

Пемпере
Член од
10 септември 2005
Мислења
1.387
Поени од реакции
339
добро!!! а изводот за примени исплати од еголд????!!!!!
 
Член од
12 мај 2005
Мислења
30
Поени од реакции
1
Не верувам дека може да заработиш нешто поише со ова.. Пред некое време и јас кликав.. Имав акаунти на поише од 10 страни али ништо не ми издржаа нервите да стигнам до minimum payout :). Него.. има и форум за ова, најголем форум што сум го видел до сеа:

www.getpaidforum.com
Our members have made a total of 3925297 posts
We have 53321 registered members
Most users ever online was 2431 on Oct 10 2004, 12:24 AM

Многу а? :)
И таму читав некои заработувале поише.. ако не лажат..
А иначе ако веќе си решил да кликаш за преку e-gold незнам дали се исплати.. ако може да се направи paypal account со некое американско или канадско прокси добро.. ако не незнам преку кои.. али e-gold не ми се свиѓа ич.
 

tomsaso

Пемпере
Член од
10 септември 2005
Мислења
1.387
Поени од реакции
339
Chester напиша:
Не верувам дека може да заработиш нешто поише со ова.. Пред некое време и јас кликав.. Имав акаунти на поише од 10 страни али ништо не ми издржаа нервите да стигнам до minimum payout :). Него.. има и форум за ова, најголем форум што сум го видел до сеа:

www.getpaidforum.com
Our members have made a total of 3925297 posts
We have 53321 registered members
Most users ever online was 2431 on Oct 10 2004, 12:24 AM

Многу а? :)
И таму читав некои заработувале поише.. ако не лажат..
А иначе ако веќе си решил да кликаш за преку e-gold незнам дали се исплати.. ако може да се направи paypal account со некое американско или канадско прокси добро.. ако не незнам преку кои.. али e-gold не ми се свиѓа ич.

еголд закон е! 1 цент , еден. твој си е. Нема ревизија, гет пејд стеј пејд. Повлекувањето на парите многу е полесно одошто со пејпал, мислам за да ги извадиш во кеш...
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Не. Нормално дека не
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
не, бидејќи ако некој верува, ги посетува тие страни, или некој првпат ги посетува, а страните каде што пишува дека се добиваат пари, тие од друга страна, со самото ваше кликнување од реклами на страната земаат пари од други страни, или луѓе, па кога ќе видиш, само тие имаат ќар од сето тоа. :)
 

M@STER

M@ster Price
Член од
1 февруари 2007
Мислења
191
Поени од реакции
0
ne,ama na nekoj sto e sponzorirani od Microsoft da...znam nekoj so imaat i zemeno... downloadirajte msg plus tamu imate za pari dobivanje kade sto ako imate srekja moze i ke dobiete nesto........
 

Рунчев

Esi mi dobaaar
Член од
29 мај 2007
Мислења
1.262
Поени од реакции
190
Тоа е глупост јас сум пробал на wealtolbox мислам дека беше така сум чекал 2 години за исплата и ништо ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom