ДИПЛОМИРАШЕ ВЕЉКО НА ЦЕЦА

Scirea

Старата Дама
Член од
4 август 2010
Мислења
20.341
Поени од реакции
51.560

:'/
 

chef_cook

milf's hunter
Член од
25 октомври 2011
Мислења
1.757
Поени од реакции
5.088

:'/
силен дечко,бокскер е он,ништо не е тоа за него
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
4.651
Поени од реакции
7.191
Не го знам лично ама кога овој се пробал у боксерска кариера нека се проба и он.
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
29.423
Поени од реакции
37.448

:'/
У пички матер... Сега ми го расипа денот. :mad: Кое говедо ова ли му го направи само да знам!


Fun Fact: у војска коа бев,имаше еден што плачеше оти го убија Аркан
Автоматски споено мислење:

Уште свадба ти остана и готово. xD
LoL, свадба без војска?
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
2.277
Поени од реакции
1.754
Следна вест што ќе е:

Синот на Цеца одлично се справува со стресот... „Синот на Цеца здрав како дрен. Лекарите од Градската Болница во Белград му измерија притисок 120/80...
 
На врв Bottom