ДИПЛОМИРАШЕ ВЕЉКО НА ЦЕЦА

Член од
13 јуни 2009
Мислења
726
Поени од реакции
369
Свака чаС... После потресната вест од пред неколку месеци дека запалил свеќа на гробот на татко му ова доаѓа како мелем на рана...

Туку кога сме веќе кај татко му, оти медиумите не не’ информираат малку и за другите потомци на криминалци и убијци. Пример каде е и што прави синот на Чарлс Менсон и такви некои занимливости...
Цеца Северина ,Карлеуша ти се dark side , A Lepa Brena Dragana light side :) jedajki
мен.jpg
 

Паланчански

ГрЕбач
Член од
12 јануари 2008
Мислења
2.036
Поени од реакции
2.820
ПС:А малку оф топик од главната тема,па нели се бориме за рамноправност,како тогаш судот може да доделува дете само на мајка затоа што е мајка.
Логично е судот детето да го додели на мајката. За таткото не е сигурно дали е мажот или комшијата. :)
Со овај народ можи да се измнипулира до степен сам да почни да се самоубива.
Никаде досега не прочитав дека некој заради љубомора ја САМОубил сопругата... :)
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
12.252
Поени од реакции
18.887
Продавам органски компир 80 ден. по килограм.
Контакт ПП.
 

HellRaiser

Реметам кајганџии
Член од
1 јануари 2014
Мислења
777
Поени од реакции
846
Дечки без забегување од темата и без тролање ова е многу битна тема.Дипломата на Вељко може да значи дека конечно ќе добиеме датум за преговори за ЕУ
 

Darklady

Марсовка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
13.963
Во клучен период за иднината на државата, го повикувам Хидро Мицковски да каже дали дипломската на Вељко, му ја пишуваше лично избеганиот Груевски, а за возврат Светлана Ражнатовиќ, звана Цеца, ќе му пеела на увце за роденден.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
6.155
Поени од реакции
8.829
Продавам органски компир 80 ден. по килограм.
Контакт ПП.
аааааа, така ли? се префрли на компир? затоа веќе не те засега тоа што до сега барем на мои коментари те засегаше и ми ја потекуваше ?!
... насловот на ОВА тема напишана со големи букви и реченицата во самиот текс започнува со голема буква и тоа со сврзник „ И“ ? :sneaky:

1576602962726.png
1576603093495.png


инаку и нашата Каролина од толку македонски мачо ергени, љубов пронашла извесен период кај најстариот син на починатиот Аркан, Михајло, кој му го родила Агнета од Гетеборг во времето кога бил во Шведска, ама тој не е син на Цеца, па изгледа не е интересен тој факт, кога јавно на Нет се ределе дечковЦите на Каролина!
и кога би рекле баш ме боли уво ако дипломирал таму синот Вељко на Цеца, уште помалку ме боли другото уво кои дечковци и биле на Каролина, ама ако се спореди Цеца со Каролина... не можам да споредам во никој смисол!
 

chef_cook

milf's hunter
Член од
25 октомври 2011
Мислења
1.833
Поени од реакции
5.373
аааааа, така ли? се префрли на компир? затоа веќе не те засега тоа што до сега барем на мои коментари те засегаше и ми ја потекуваше ?!
... насловот на ОВА тема напишана со големи букви и реченицата во самиот текс започнува со голема буква и тоа со сврзник „ И“ ? :sneaky:

Прегледај го приврзокот 225511 Прегледај го приврзокот 225512

инаку и нашата Каролина од толку македонски мачо ергени, љубов пронашла извесен период кај најстариот син на починатиот Аркан, Михајло, кој му го родила Агнета од Гетеборг во времето кога бил во Шведска, ама тој не е син на Цеца, па изгледа не е интересен тој факт, кога јавно на Нет се ределе дечковЦите на Каролина!
и кога би рекле баш ме боли уво ако дипломирал таму синот Вељко на Цеца, уште помалку ме боли другото уво кои дечковци и биле на Каролина, ама ако се спореди Цеца со Каролина... не можам да споредам во никој смисол!
баш штета што не се земаја,а мнпгу убав пар беја...
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
12.252
Поени од реакции
18.887
аааааа, така ли? се префрли на компир? затоа веќе не те засега тоа што до сега барем на мои коментари те засегаше и ми ја потекуваше ?!
Тебе и вака и така ти е отечена...
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
6.155
Поени од реакции
8.829
Тебе и вака и така ти е отечена...
...рече Анон, принцот, оставајќи ја отечената и се изгуби во шумата јавнат на својот бел коњ!
П.С.
...еднаш професор, секогаш професор, селективен професор, мало сутра професор!
 
На врв Bottom