ДИПЛОМИРАШЕ ВЕЉКО НА ЦЕЦА

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
29.487
Поени од реакции
37.722

Нека му е среќна дипломата! Ај па да чуеме наскоро дека запишал постипломски!

Голема радост во семејството овие денови! Бонус:

И затоа кад је бал нек је маскенбал, редно е да ја видиме сега нашата ѕвезда во славеничко издание:
 
Последно уредено:
Член од
10 април 2018
Мислења
2.252
Поени од реакции
2.525
остај го вељко, туку кажи дали Цеца се кеца
 
Член од
13 јуни 2009
Мислења
725
Поени од реакции
367
Со среќа да му е ,ова вест мора да се прослави со една Песна
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
29.487
Поени од реакции
37.722
Цеца доби скапоцен подарок од снаата, а ние си добивме наша, балканска Галадриела.
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
29.487
Поени од реакции
37.722
Член од
29 јуни 2014
Мислења
10.966
Поени од реакции
11.441
Член од
10 септември 2016
Мислења
4.655
Поени од реакции
7.213
Ебате животот кога цело време пред твоето име го додаваат името на мјка ти или татко ти,а поготово пак во случај кога Цеца ти е мајка и Аркан татко.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
4.655
Поени од реакции
7.213
Гласачково тело на Македонија со какви теми се занимава...
Пред некоја недела имаше некоја вест демек на Северина,мажот и и го земал детето,судот му го доделил него и гледам стотина коментари,и ај што стари жени коментираат со навреди кон мажот,туку и жени по 30-тина години им се придружиле и пишуваат како е можно детето да не се додели на мајката,една е мајка и разни глупости.
Човек да не ја знае Северина ќе помисли дека е Мајка Тереза па судот не и го доделил детето,колку шо ја бранеа македонските жени.
И после не било лесно да се манипулира со таков народ.

ПС:А малку оф топик од главната тема,па нели се бориме за рамноправност,како тогаш судот може да доделува дете само на мајка затоа што е мајка.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
4.655
Поени од реакции
7.213
Со овај народ можи да се измнипулира до степен сам да почни да се самоубива.
Скоро секој народ на Балаканот е таков,никогаш размислување со своја глава и изградување на сопствен став за било која работа или прашање.
Секогаш склон кон стереотипите и лажни убедувања,што од ситен интерес,што од заслепеност,а најчесто и од двете.
 
На врв Bottom