ДЕЧКО МИ Е КОЊ!!!

Статус
Затворена за нови мислења.

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Ууууу фала на комплимент, а....дали ти знаеш кој е Фројд???
Зашто, со претходниов пост имам впечаток дека сакаше да ме навредиш а уствари ми даде комплимент.
Не бе. Се праи саркастична. Глеј и го потписот. Демек сарказам навредува нешто ау.
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Се раѓа еден мал идиот како ти.
јас идиот?
ајде малку види си ги темите првата ти е како да ги разведам мајка ми од татко ми втората жена молер и сега третата е ДЕЧКО МИ Е КОЊ со кој памет ги правеше овие теми дали помисли барем еднаш каков саир може да има на вакви теми ти си била бетер и од дечко ти само што тај дечко ти е дресиран со повеќе памет од тебе а ти имаш помалку памет од дечко ти.
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Сега сум веќе сигурен. Се праи саркастична, демек така изгледа паметна. Душичка таа...
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
945
Поени од реакции
1.196
Па богами со ваков памет треба да си задоволна и коњ кога си нашла за дечко...многу ти е тоа,така да гледај да не го изгубиш.

"Коњ" и "жена" интересна комбинација во секој случај.
 
Член од
23 април 2011
Мислења
135
Поени од реакции
246
Иронијата на темава почна и да се шири низ facebook.

Дечкоти го сметаш за коњ затоа што неможеш да најдеш ништо подобро. Всушност, кој нормален тип би одел со искомплексирана глупава девојка која отвора вакви теми со надеж дека ќе добие поддршка за нејзината дрскост и нискоинтелектуалност.

Ти си типична маалска дупка, каде што кој пројде плука во неа, и некогаш по некој несреќник ќе се сопне во неа и ќе уцапа во целото тоа купче шлајм.

Те молам поштеди не...
 
Член од
24 јуни 2011
Мислења
224
Поени од реакции
159
Сега сум веќе сигурен. Се праи саркастична, демек така изгледа паметна. Душичка таа...
Ти си најпаметниот од сите тука. Сите скриени намери, завери, кодови, успеваш да ги разоткриеш. Браво.(y)
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Ти си најпаметниот од сите тука. Сите скриени намери, завери, кодови, успеваш да ги разоткриеш. Браво.(y)
Девојко сваќаш ли дека ти си по глупа и од коњ ако не сваќаш треба ли да ти нацртам?
 

Belle

A Jedi
Член од
12 април 2009
Мислења
1.006
Поени од реакции
552
Уште па Evil испадна глупиот според неа во ситуацијава :pos:
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
хаха а баш почнаа да ми недостигаат вакви теми... одличен тајминг
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom