Групен секс

Групен секс ?!


  • Вкупно гласачи
    811

PuMbA

BUCENCE
Член од
22 февруари 2006
Мислења
1.064
Поени од реакции
2
ако имам прилика зашто да не интересно е а до сега сум немал групен sex и + сум немал потреба за нешто групно
 

Mia

Whisper of an angel
Член од
22 јануари 2006
Мислења
579
Поени од реакции
5
Убиец на вредности - ко што беше кажал некој претходно,тоа е за мене групен секс.
Не сум пробала нити ќе пробам.
 
Член од
28 април 2006
Мислења
326
Поени од реакции
3
Nema da mi dojdat loso 3 plavusi....i edna ADSL konekcija :)
 
Член од
25 јуни 2006
Мислења
759
Поени од реакции
10
ja rado bi probala, a sto ne bi moglo, neli. Sakam toa da go napravam so 3 ili maksimum 4 muski.Bi mi bilo golemo zadovolstvo!
 
T

Trakon

Гостин
Дивајн напиша:
Jas bi priznala, ama ova mi e epten glupava rabota ... sepak mislam deka dvajca se dovolni :lol: :lol: :P

Abe ok se slozhuvam so tebe imash pravo ama sepak jas bi glasal za 4tata opcija. Iako spored moi tvrdenja smetam i deka ne e neshto nastrano pa i covekot po priroda e radoznal neli?:vozbud:

Abe kolku sto ima sto sakaat da probaat tolku ima i shto ne sakaat ama jas nemozham da recham deka ne sum za posho dosega se sho sum probal so devojka poveke od sex mi se isplatilo...zboruvam za mnogu seks varijanti ali so devojka:poss::poss::poss::poss:
 
Член од
6 јули 2006
Мислења
23
Поени од реакции
0
grupen sex :) divjastvo vo prirodata :) ne sala na strana pa za edna intima na dvajca parteri mislam dovolno e da se zadovolat site zelbi i strasti ali mislam deka grupniot sex e eden nacin na zabava...igra na nekolku goli tela i obostrano zadovosltvo..
 

PuMbA

BUCENCE
Член од
22 февруари 2006
Мислења
1.064
Поени од реакции
2
Па не сум пробоал ама зашто да не
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Ne sum probal ama bi sakal.Vo sekoj slucaj samo bi probal so poveke devojki a ne sakam drugi maski da mi se mesaat vo rabotata.
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.702
Поени од реакции
27
Сте ималe ли групен секс?

Гледам на нетов има полно клипчиња со групен секс (во Македонија), па се изненадив дури и на комбинацијата ...две-три машки едно женско. Мислев дека повеќе се практикува обратно :)
Ок како и да е...

Сте учествувале некогаш? Сакате да пробате? Која комбинација :)

Јас два пати до сега со 3 девојчиња ... и ...IT WAS AMAZING. Очекував ништо посебно, али кога си опкружен со 3...you feel like a GOD!

Ај...your turn!
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Па би пробал зашто да не.:)Ама во секој случај не сакам да има и други машки.Само јас и неколку типки без разлика на другите.Ама сепак само би пробал а не би практикувал долго време,сепак класичното 1 на 1 ми е најдобро.
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
ne go kritikuvam grupniot sex ni pa sum go probal ili degustiral ali poprvo :) bi se galel so edna devojka i bi bil nejzin rob ili bog otkolku ova skapoceno telo da go delam so nekolku devojki.. :) custvoto na zadvolstvo sekogas e 1 vs 1 togas moze da se dolovi seto znaenje neznost i strast :)
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Еден партнер ми е доволен. Не би сакала групен.
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
The more, the merrier!:pipi: ...But, no, thanks!:helou:
 

Picasso`

Schizophrenic!
Член од
26 јануари 2007
Мислења
4.149
Поени од реакции
197
Volkswagen напиша:
Гледам на нетов има полно клипчиња со групен секс (во Македонија), па се изненадив дури и на комбинацијата ...две-три машки едно женско. Мислев дека повеќе се практикува обратно :)
Ок како и да е...

Сте учествувале некогаш? Сакате да пробате? Која комбинација :)

Јас два пати до сега со 3 девојчиња ... и ...IT WAS AMAZING. Очекував ништо посебно, али кога си опкружен со 3...you feel like a GOD!

Ај...your turn!

Alal da ti e, sega ti veruvam:)
Interesno e i toa shto po 15 pati na den se tushirash:)
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
1.356
Поени од реакции
9
Sum probal, mnogu e dobro, ali ne mozam da najdam poveke istomislenicki, pa da probam, i bi go pravel toa redovno
 

Kajgana Shop

На врв Bottom