Групен секс

Групен секс ?!


  • Вкупно гласачи
    811

Eko1

Форум Џедај
Член од
20 мај 2005
Мислења
1.579
Поени од реакции
29
Sum se nashol vo situacija.... 2 devojki i jas... no ne sum napravil nishto.... posesiven sum pri sex.... ne delam so nikoj/a.... a i ne e to to.... otsekogash sum zamisluval deka sexot e intimen akt pomegju dvajca (mashko vs. zensko) treta licnost nepozelna i nepotrebna :icon_lol:
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
moTaro напиша:
Групен секс, убиец на вистинските вредности.

Веројатно нема ни да ми се дигне, ако се 2м и 1ф. А ако се 2ф и 1м, прочитај ја првата реченица!
Искрено или сарказам?:icon_roll
 

Мотокултиваторче

Антипрекрасен
Член од
10 септември 2005
Мислења
118
Поени од реакции
1
Јас еве се предложувам за тест објект!!Сите женски што ги интересира како е а не пробале, слободно нека пробаат на мене:icon_lol:.....дискреција загарантирана:raz: .......шала, не сум пробал, а и мислам дека никад нема да пробам!Не дека не сакам али таков тип сум по природа.......романтична душа:wub:
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
Мотокултиваторче напиша:
Јас еве се предложувам за тест објект!!Сите женски што ги интересира како е а не пробале, слободно нека пробаат на мене:icon_lol:
Шо бе:icon_eek: ....ти два к*ра да не имаш?
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Dani^^^ напиша:
Не сум пробала немам намера да пробам.Според мене чисто срање...
Пак ти напамет збориш. Па пробај прво и после кажи дали е срање или не е.
Мене лично, еднаш ми се има случено ситуација каде таква дешавка била многу блиску до тоа да се реализира, пијана работа јеби га, ама некако се снебивав, беа една моја бивша и другарка и кај мене дома.После тоа ептен се оддалечивме и некако глупо ми беше сето тоа.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Сум пробал, супер е, под улов да си декадентна личност која се индулџира во сенешта. И тоа 3м на 6ф. Си ги мењавме, не лижеа, шо е ни правеа, море милина. ти ебеш една, друга те лиже за муда, трета ја лижеш за цицки, а бе, не знам. Крај, а залиено со вина и водки. Мммммм....!!
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.200
Поени од реакции
34.434
Allita напиша:
ја би да гледам...ако ли...?:icon_lol:
Ако гледаш има 99% веројатност да се придружиш. Вака збориш за да не се отвориш на форум дека всушност сакаш групњак, па кој сфатил - сфатил... Нели? :wink:
 
Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
не сум пробала...не сум сигурна и дали би пробала,али зашто да не,се треба да се проба,ако дојде до тоа:)
 
Член од
17 ноември 2005
Мислења
4
Поени од реакции
0
никогаш не сум пробал до сега ама баш би сакал да пробам ама во зенско друштво
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
xedaj напиша:
eve me i mene,dobro ve najdov i posakajte mi welcome
пеер.. си ја утнал темата..

ебати веб дизајнерот :pos:

али ако.. групен секс.. со оние.. знаеш кои..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom