Групен секс

Групен секс ?!


  • Вкупно гласачи
    811

LaTiTeA

Ветена госпоѓица Маленковска
Член од
17 април 2007
Мислења
156
Поени од реакции
2
Girl's gang

IVA_SKORPIJA напиша:
ma ne be samo dva pati mmf ili mmmf :)
Why so many M's, why not only FFF[M]FFF's?

Тогаш би можело да се направи [6F -> M]Strap-on Gang Bang.

:kesa:
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
Ima dobar vic so Mujo i Haso za rabotava :) posle nekolku turi pominati vo temnica se slusha Mujo kako dovikuva "Abe daj zapalete svetlo ne e fer vaka, na 3 navrati kur pusham"
 

Волшебник

....твој избор....
Член од
16 мај 2007
Мислења
220
Поени од реакции
4
Добро е да се доживаее барем еднаш во животот. Го имам доживеано убаво е чувството...но мислам дека сексот со вистинската личност која е љубиш неможе да се замене ни со 100 девојки од еднаш....
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
53
Волшебник напиша:
Добро е да се доживаее барем еднаш во животот. Го имам доживеано убаво е чувството...но мислам дека сексот со вистинската личност која е љубиш неможе да се замене ни со 100 девојки од еднаш....
So Martin Vuchic pod raka i da si peete: Dzabe mi e mene harem!
A jas ke si zapeam od Vlado Janeski: ...Jas sakam 10 devojki.... da bidam pasha jas ne se plasham, dal edna ke te zameni...
Dedo mi vika: chivija so chivija se vadi ali so dve-tri sigurno ke ja izvadish!!!
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
240
Поени од реакции
3
Сакам да пробам ама со најмалце 2 женски
 
Член од
14 мај 2007
Мислења
12
Поени од реакции
0
До сега не сум пробала групен секс го почитувам односот еден на еден, но никогаш не велам никогаш може некој ден ќе пробам и групен секс :sekss:
 

Волшебник

....твој избор....
Член од
16 мај 2007
Мислења
220
Поени од реакции
4
Dzings напиша:
So Martin Vuchic pod raka i da si peete: Dzabe mi e mene harem!
A jas ke si zapeam od Vlado Janeski: ...Jas sakam 10 devojki.... da bidam pasha jas ne se plasham, dal edna ke te zameni...
Dedo mi vika: chivija so chivija se vadi ali so dve-tri sigurno ke ja izvadish!!!
Епа тоа е твој проблем јас си кажав како мене најмногу ми одговара...А ти ако сакаш можеш што сакаш да правиш со твоите чувства и сексуални фантазии.... Поздрав
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
Godfather напиша:
Сакам да пробам ама со најмалце 2 женски
со помалце од 2 ќе отпадне зборот групен. тогаш ќе биде само секс. текиња?
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Лол гласав по грешка редовно практикувам :D
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Eden drugar na temava vaka bi rekol:
"Sto ti e be.. Vie zenite edna mene dusa mi vadi a kamoli 2 ili pojse da gi imam u krevet :D:D:D"
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
libra напиша:
Preporaka:
Za zenski FFM
Za mashki MMF

За да препорачаш треба да го доживееш.Ако си девојка во ред е да го препорачаш на девојки,но од кај би знаела дека ммф е подобро за машки?Си била некогаш машко?:retard
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
libra напиша:
Da i dvete varianti se lichno isprobani neznam koj IQ e potreben za da se razbere deka i M i F moze da gi praktikuvaat dvete varianti. Povtorno prochitaj i so mala pomosh ke razberesh deka toa e najracionalna kombinaciija da se proba se vo najmala guzva. Za tebe darling preporachuvam basic 10:ban?:
Бараш рационалност во секс?
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
libra напиша:
Da i dvete varianti se lichno isprobani neznam koj IQ e potreben za da se razbere deka i M i F moze da gi praktikuvaat dvete varianti. Povtorno prochitaj i so mala pomosh ke razberesh deka toa e najracionalna kombinaciija da se proba se vo najmala guzva. Za tebe darling preporachuvam basic 10:ban?:
Ај ќе пробам на македонски одново да ти го поставам прашањето.Си била со уште едно женско и едно машко(прва комбинација) и си била со две машки(втора комбинација),но не си во кожата на мажите,не си ма машко за да кажеш како е поубаво,ти кажуваш од женска страна.Ако ме разбра мило ми е,а ако не препрочитај пак пред да ми оценуваш интелегенција дарлинг можам и на друг јазик да ти го напишам.
libra напиша:
Preporaka:
Za mashki
MMF
:eek:ftopic:
Една опомена до тебе исто на македонски јазик.На секоја тема даваш секс совети,за тоа има посебна тема се вика секс школо доколку некој побара совет таму се пишува.Не пишувај пост по пост користи опција измени.Не отварај иста тема по сто пати,провери дали ја има со опцијата пребарај.Ако не ти е јасно и ова еве ти превод.
(превод:ban?: )
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
libra напиша:
Vo greshka si ne se raboti za jazik tuku za razlichen priod. Za mene kako korisnik ova e zabava a za tebe mnogu seriozna rabota.
Se mi se chini deka ne gi dochituvash postovite jas ne komentirav dali toa ke bide poubavo toa za mene e lichna rabota bez razlika dali si M ili F. Jas rekov "da se proba se vo najmala guzva" i gledam deka drugite go razbraa toa pa komentiraat dali vo coitusot ili kako shto miluvame ebenjeto moze da se bara racionalnost.
Da povtoram ne e dali ti e ubavo tuku so eden KURshum dva zajaka .Shto se odnesuva do mene moze da pishuvash na koj jazik sakash i ke ti odgovoram na toj jazik ama toa e vo colizia (ne coitus) so pravilata na forumov deka treba da pishuvame iskluchivo na Makedonski.Tvojata preosetlivost ja iskluchuva moznosta za komunikacija, jas ne se obidov da go verificiram tvojot IQ tuku samo comentirav deka se raboti za "Boolean logic" pa e potreben izvesen IQ. Se nadevam deka bev dovolno seriozen.
A sega da se vratime na ebenjeto shto e i temata:pos2: Dali si probala MMF :back:


ke bidam presrekna ako dobiesh

samo pazi:eek:ftopic::ban?:

Драг/а либра сега ти ја сватив препораката кон двата пола,она болдираното(род) се кажува(без дефиниција).Од мене толку за тоа...

Во врска оф топикот,форумов служи за забава и за споделување на мислења,продолжи искажувај си ги твоите ставови,ќе дискутираме на која тема сакаш,но не оставаш простор за дебата со твоите совети,воздржи се од нив доколку не те прашаат за совет.
Во врска со прашањето до мене, немам пробано групен секс,кога ќе пробам(ако пробам) ќе пишам искуство.


Со јазикот очигледно ме свати:retard ,но ме мрзи сега да цртам:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom