Група Б | Јесенице | - ЕП Словенија 2013

Пеце

Пелистер-Битола
Член од
16 септември 2009
Мислења
4.218
Поени од реакции
4.964
Еве ви ја ЦРНА ГОРА :гомце:
Браво Латвија, не оставаат уште во игра Латвија, сега само со 2 победи можиме во следната фаза (y)

Неможи стално на судиите да се вадите, уште еднаш браво Латвија, си ги фатив и кладилница и нас ни ги отворија картите :D
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
Се се врти, се се плаќа. :icon_lol:

Ајде сега вечер со една одлична партија да им покажеме на Литванциве кој е кој.
 
N

Nicky Santoro

Гостин
Сеа да не се случи некое изненадување во групава и ние со победа над лaтвија од 2 поени одиме во др група.Некој ако мисли дека србија може да им пушти победа на црна гора се лажете.Се пренесуваат нели бодовите во др група и ако помине црна гора со србија , србиве ќе наебат со бодовите.
 
Член од
27 јануари 2010
Мислења
2.430
Поени од реакции
723
Како победија вчера уште послатко изгубија денеска!! :pos: Одам да :drk: за Летонија :D
 
B

Blade Torch

Гостин
Инаку споредете последниот напад на Латвија со нашиот последен напад :)

Добри се овие Латвијците. Убаво што тепаа . Ќе има драма во последниот меч со нив во групата ( посебно ако директно одлучува за поминување понатаму)
 

Коловрт

Озимандија
Член од
12 април 2010
Мислења
4.015
Поени од реакции
9.164
Мило ми е што изгубија Црногорците, онака да боли, ама сега Латвија ме плаши. Имаат тепано 2 од 2. Они ќе ни бидат главни конкуренти за влез во втора фаза. Последни играме со нив и мислам оти тогаш ќе се решат повеќето работи.
 
Член од
7 април 2012
Мислења
961
Поени од реакции
703
Ќе падне некој од Литванија и Србија (ако не и двете :D)..гарантирам ја тоа..да му веруваш на кокошкарот...овај на дедо де :icon_mrgr:
 

Memento Mori

Yeah science, bitch!
Член од
24 август 2009
Мислења
1.132
Поени од реакции
1.562
Нова химна

Гази ги маму им јебем!!! Сеа Латвија да ги изгубите сите до крај, Црна Гора нека ги тепа Босанците само максимум а ние е тогаш имаме и ние шанси доколку имаме само 2 победи.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.915
Поени од реакции
84.326
ТООООО ЛАТВИЈЦИ, ЛЕТОНЦИ ИЛИ ШТО И ДА СТЕ ! БРАВО ! ТОА СЕ БАРА !

LATVIA NUMBER ONE COUNTRY IN THE WORLD, ALL OTHER COUNTRIES ARE RUN BY LITTLE GIRLS (добро можда оригиналот е со Казахстан ама сепак браво за Летонциве се радувам како нашиве да победиле)
 
N

Nicky Santoro

Гостин
Нова химна

Гази ги маму им јебем!!! Сеа Латвија да ги изгубите сите до крај, Црна Гора нека ги тепа Босанците само максимум а ние е тогаш имаме и ние шанси доколку имаме само 2 победи.

Доколку нема валкани игри од судиите или кладилниците или фиба .... очекувам ваков епилог
Србија да ги нашлака босна, латвија и црна гора за со нас не коментирам ништо.
Литванија мислам дека вечерва ако не тепа ќе нема проблем да ги тепа сите до крај.
Црна гора само босна може да е тепа сигурен сум.Србија е УСА за нив.И литванија исто.
Босна максимум може да не изненади нас или црна гора.Само да не бидеме ние па дали црна гора е тепале или не сеедно ни е .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom