Груевски vs. Шекеринска. Кој е подобар политичар?

Кој е подобар политичар?


  • Вкупно гласачи
    193
Член од
22 јули 2008
Мислења
819
Поени од реакции
26
Не го кажа тоа само Латас...сите медиуми кажаа дека Македонија доби ВЕТО.Енд оф стори!!!

Podobro receno END OF sopstveno razmisluvanje,analiziranje ,proverka na informacii i se razbira kraj na edno otvoreno opstestvo za koe ete taka zdusno se zalagavme poekje od 17 godini.

Koi se tie site mediumi aj ti se molam i najdi ja nekade taa informacija kede pisuva deka Gejlada stavila veto za clenstvoto na Makedonija vo NATO.

Dali Ziak na tebe i takvi kako tebe ne mozat da razberat deka Makedonija na samitot vo Bukurest voopsto i ne dobi pokana za clenstvo na koja Gejcite se meracea da turat VETO.

JA GLEDAS LI TI VOOPSTO RAZLIKATA vo tie dva poima????

Daj be malce informiraj se pred da napises nesto a ne da ispagjas glup so takvi postovi kakvi gi pisuvas.

Ti velam daj nekoj link od bilo koja Makedonska mediumska kukja kade sto pisuva deka gejcive stavile veto.
 
Член од
12 февруари 2007
Мислења
892
Поени од реакции
4
Podobro receno END OF sopstveno razmisluvanje,analiziranje ,proverka na informacii i se razbira kraj na edno otvoreno opstestvo za koe ete taka zdusno se zalagavme poekje od 17 godini.

Koi se tie site mediumi aj ti se molam i najdi ja nekade taa informacija kede pisuva deka Gejlada stavila veto za clenstvoto na Makedonija vo NATO.

Dali Ziak na tebe i takvi kako tebe ne mozat da razberat deka Makedonija na samitot vo Bukurest voopsto i ne dobi pokana za clenstvo na koja Gejcite se meracea da turat VETO.

JA GLEDAS LI TI VOOPSTO RAZLIKATA vo tie dva poima????

Daj be malce informiraj se pred da napises nesto a ne da ispagjas glup so takvi postovi kakvi gi pisuvas.

Ti velam daj nekoj link od bilo koja Makedonska mediumska kukja kade sto pisuva deka gejcive stavile veto.
.
Ne go maci nema dokaz,inaku zanimlivo mislenje...
Ako ne ne primat da recime ni za 5g.,nuznosta nalaga da se prifaca formal explanation t.e. MK ne gi ispolnila uslovi.
Ajde pravnici malu vo ovaa nasoka...
 
Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
434
[acko]®;1667324 напиша:
pa i rezultatite ne se daleku od tvojot komentar:

Радмила Шекеринска 45 23.20%
Никола Груевски 149 76.80%
eve dokaz deka rada ne ja biva!
Не треба докази , Рада си е доказ сама по себе ,гуска која само грака , ама од оние глувите......
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Uste troluvate na ovaa tema...
A be....Rada e istrosena veke, na kogo toa ne mu e jasno!?
Koj k*r praite sporedbi ovdeka?

I dvajcata se katastrofa politicari, samo Grujo izleze povest za nijansa od nea...Radoslava izleze naivna do nemaj kade...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom