sbd777
Поени од реакции
26

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Дуре ако сакаш политика да дискутираш,направииме нов ФОРУМ http://parlament.mk/index.php можеш да се регистрираш па тама може да си дебатираме.

  КАЈГАНА БЕЗ ПОЛИТИКА Е КАКО НЕДОВАРЕНО ЈАЈЦЕ :P ајде те чекам.поздрав
  B
  Не бе не се лутам уживај, него сега не сум сигурен дали Тодор Петров таа година го организираше референдумот за укинување на рамковниот договор или за нешто друго беше... :)))))
  M
  ќе можеш да пишуваш на крилица? очи си истерав!
  Зборам за денешно време:)
  Моментално немаме конкуренција :pipi:
  Брате како шо гледам не си доволно информарин. Ама аку цел живот се учи. Ромеите иначе се грагани на Византија. Значит богатите и учените луѓе биле нарекувани ромеи. Значит Македонци,ИЛири,тракици итн. Шо значит за постот шо го напиша сам си даде одговор
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom