Гледање online филмови и серии - KODI XMBC..

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
4.993
Поени од реакции
5.715
На Андроид Боксот имам
- Мобдро
- TVTap Pro
- Kodi
- Cloud TV
- Popcorn Time за филмови

Ако знаете уште некое безплатно програмче за онлајн телевизија пишете :icon_mrgr:
Кое го користиш за гледање серии ?

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
6.946
Поени од реакции
5.765
Popcorn Time и Mobdro
Од каде па мобдро за серии ? :D
Автоматски споено мислење:

А од каде го имаш снимено popcorn time на андроид боксот, го нема на appstore.Може линк да ми пратиш?

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
6.946
Поени од реакции
5.765
Одиш во shows и има еден куп серии што се вртат цело време :)
знам порано дека само за спорт беше, не го користам јас тоа, само ДАЗН и сателитската за спорт
иначе ако имаш ВПН(се конектираш на УС) за тебе е само TUBI го има на плеј сторе и одиш секција Хорори има 3500+ наслови од А до Б продукција, само ако имаш впн ако немаш тапа понуда има кај нас на туби.
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
6.946
Поени од реакции
5.765
@Cannon инсталира ли како задоволен или ?
 

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
4.993
Поени од реакции
5.715
@Cannon инсталира ли како задоволен или ?
Инсталирав popcorn ама само на баферинг ми седи, не пушта ниеден филм. Сајберфликс имам од порано, тој е добар, само некад нема линкови, па сакав резерва, ама ништо од тоа

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
6.946
Поени од реакции
5.765
Инсталирав popcorn ама само на баферинг ми седи, не пушта ниеден филм. Сајберфликс имам од порано, тој е добар, само некад нема линкови, па сакав резерва, ама ништо од тоа

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
ајде види на сајбер дал има All debrid да закачиш ? знам имаше реал дебрид ако има алл дебрид пушти кодот на пп да те активирам хехе
 
Член од
30 август 2020
Мислења
1
Поени од реакции
0
Cyberflix is one of the best class movie apps among Android users. If you have an Android phone, you can get it started to enjoy your favorite Movies and TV Shows that you have missed watching on TV. The major reason behind the success of Cyberflix TV APK is that it has a bunch of fastest link resolvers that you can not find out in any other app. Visit https://www.cyberflix.fun/
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
8.043
Поени од реакции
9.636
Balkanski add-oni što rabotat dali ima nekoj? Ti sto gi staviv Balkan Green i Robin Hood slabo funkcioniraat
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.370
Поени од реакции
11.731
Imaat doma zemeno android box so kodi, kako funkcionira ova sega, kako da gledam fudbal na nego, i tie raboti? :oops:

Ima Modbro ama slikata e losa, netflix ama bara username, ima nekoe sky plus iptv isto bara kod, a kodi ima nekoi addons ama nemozam da se snajdam.
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
6.946
Поени од реакции
5.765
Imaat doma zemeno android box so kodi, kako funkcionira ova sega, kako da gledam fudbal na nego, i tie raboti? :oops:

Ima Modbro ama slikata e losa, netflix ama bara username, ima nekoe sky plus iptv isto bara kod, a kodi ima nekoi addons ama nemozam da se snajdam.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom