Гледате Fashion TV?

Гледате Fashion TV?

  • Да

    Гласови: 68 40,0%
  • Не

    Гласови: 37 21,8%
  • Понекогаш

    Гласови: 65 38,2%

  • Вкупно гласачи
    170

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
па не гледам скоро ич...ама бидејќи ми е помеѓу музичките канали,кои постојано ги гледам,знам понекогаш да ѕирнам,да видам што има,ама сепак вака свесно да свртам на таа програма - не
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
на работа по цел ден е пуштено fashion (шо е и нормално) а дома да седнам специјално то да гледам не, а и здосадено ми е по 5 пати да го гледам истото па истото
 

Morbidnio

ај лав вариорс
Член од
17 февруари 2007
Мислења
456
Поени од реакции
1
ne sum mn po fashion show ama mora da se priznae ona dizajnerine iako pederi znaat sto praat
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
да гледам често...секогаш кога приклучувам телевизија застануваам на таа програма...интересна ми е и ми се свига мнооогу!
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
lesno i ednostavno Da.
Iako sum mashko gledam i redovno pratam fashion tv..
me interesiraat modni detali.sto e vo trend i taka nataka :) ednostavno pratam i toa redovno
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
Гледам кога нема ништо на телевизија!
 

"Свршаваат само што ќе ме погледнат"

...а плус имам опасна техника
Член од
17 февруари 2007
Мислења
102
Поени од реакции
1
Не гледам а и ги жалам тоа манекенките зашо имаат најтешка професија на свет! Нема ништо потешко од тоа да одиш цело време онака како што ќе ти кажат а не природно како што сакаш и цел ден да ти биде исполнет со работи кои ги вршиш цело време за други луѓе.
 

Handsome

Love me or Blow me !!!!
Член од
21 јануари 2006
Мислења
852
Поени од реакции
1
Гледам понекогаш а за тоа дека се предвесник на модните трендови...:raz:
ај донт тинк соу од проста причина што тоа никогаш не сум го видел кај нас а и некако глупи ми се сите работи што се таму(мислам на облеката, момите се грабни-беги)и не им ја сфаќам филозоијата....:nesum:
 

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
Понекогаш колку да видам ккао се сминкаат и навидум некој сјај и гламур , бледскав живот
 

*P|nK_G|rL*

~Pretty in Pink~
Член од
21 мај 2006
Мислења
761
Поени од реакции
5
Додека ги вртам каналите, ако има некоја ревија каде ми се допаѓаат парчињата облека застанувам на каналот. Или кога нема ама баш ништо на другите канали, што и да има на Фешн оставам... Као златна резерва ми е каналот :).
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
POrano ne ni znaev deka postoi takov kanal:toe:
megutoa setsra mi pocna non stop da go gleda duri zaspivase so ovoj kanal.Od nea i jas pocnav da gledam i sega i sama si pustam da vidam sto davaat.Mi stanaa interesni.I da smetam deka se predvesnik na modnite trendovi.

Handsome напиша:
Гледам понекогаш а за тоа дека се предвесник на модните трендови...:raz:
ај донт тинк соу од проста причина што тоа никогаш не сум го видел кај нас а и некако глупи ми се сите работи што се таму(мислам на облеката, момите се грабни-беги)и не им ја сфаќам филозоијата....:nesum:
Go ima i kaj nas veruvaj mi.Dobro sea ne bas vo Strumica ama vo Skopje da.:smir:
 

ANDZI

Fashion is my opsession
Член од
5 февруари 2007
Мислења
833
Поени од реакции
6
Gleam i toa mnogu,non-stop fashion tv..Mnogu me interesira modata i celo vreme pratam,isto taka gi znam i site manekenki...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom