Гатање, видовитост

Член од
17 март 2017
Мислења
178
Поени од реакции
326
Некој да има број за контакт од Дуле од Велес?
 
Член од
25 септември 2017
Мислења
7
Поени од реакции
1
Здраво, некој искуство да сподели од дедо Борче од Младо Нагоричане?? Погодува ли, те упатува ли каде и што да направиш??? Дали се закажува кај човекот???
 
Член од
13 ноември 2014
Мислења
8
Поени од реакции
0
Може некој да сподели искуство за Перо од Зелениково.
 
Член од
26 октомври 2012
Мислења
2.490
Поени од реакции
3.323
Може некој да сподели искуство за Перо од Зелениково.
Бев јас кај него пред неколку години незнам дали работи уште човекот знам дека работа само недела и мораш да идеш што порано ако си у 5 сабајле таму супер.Имав јас проблем со рацете ме среди .Е сега околу видовитост незнам како да ти објаснам можеш ако сакаш да ти ми пишеш во ПП .
 
На врв Bottom