ГРУПА Ф - Втора фаза

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 август 2008
Мислења
1.309
Поени од реакции
151
Член од
8 август 2008
Мислења
1.309
Поени од реакции
151
a be drugar.....jas vikam ima teorija a ne deka sigurno e.......vtoro.....inaku i ja ne veruam deka ke bideme treti......samo da se izbegne litvanija ako me pitate mene za misleneje.....a i da ne me pitate eve kazano e
 
N

Nicky Santoro

Гостин
епа сеа муабетов знаеш како го тераш?
ко некој сеа да пиши овде ГИ ТЕПАМЕ РУСИТЕ!!!!!!!!!!!!!
и ти да му се запниш да му објаснуваш вака и вака има теоретски шанси да изгубиме
јас пишав втори сме сигурно!!! не мислев дали има теоретски шанси за3то.. туку спрема ситуацијава реално е да сме минимум 2ри,повеќе од 95% се шансите
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Ќе го има ли на некоја наша телевизија натпреварот педериве со русиве? Или ако не, негде на нет?
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
додека вие правите математики дека грција ќе ја победи русија..русите си водат и имаат големи шанси да ги шлакнат педериве..па нам ќе ни преостани само победа против Русија за ако сакаме полесен противник во 1/4 финалето ,иако во таа фаза веќе нема лесни противници!
 
M

Mario Gómez

Гостин
Или тепаме утре или одиме на Литванија.

Некако глупо ќе се чуствувам ако завршиме први и изгубиме во четвртфиналето. Првиот со четвртиот и ќе ни ставам 4 коефициент за победа.
 

Max Legend

The black swordsman
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.339
Поени од реакции
6.478
Или тепаме утре или одиме на Литванија.

Некако глупо ќе се чуствувам ако завршиме први и изгубиме во четвртфиналето. Првиот со четвртиот и ќе ни ставам 4 коефициент за победа.
Задутре.Имаме ден одмор.
 
Член од
7 октомври 2008
Мислења
6.055
Поени од реакции
6.443
Izgubija Homoseksualnite. Znaci sega so i da se sluci ne odime na Francija ili Spanija. Spored mene od ostanatite cetiri mozni Turcija , Srbija , Germanija ili Litvanija seedno e so koj ke igrame. Vazno e deckite da ne si pravat nepotreben pritisok.
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Ќе мора и со Русија да се замараме нама одмор за нашите.Со Литванија ако играме ќе сме под страшен притисок и домаќини и судии.
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
На високо ниво одиграа Русите и ги прегазија гејците:

 
M

Mario Gómez

Гостин
Znaci Litvanija nikako ne smee da ni padne, pod nikoj slucaj. :mad: Sudii, 15.000 vuvuzeli i shto uste ne protiv nas.

Da se nadevame na varijantata Germanija utre da ja tepa Litva a Turcija na Srbija i da im go daeme na Rusite i u 1/4 finale poshteno da im vratime na germancite.

Ama Germanija da ja tepa Litva, treba utre Dirk da izigra NBA natprevar a i bekovite da prorabotat.
 

Donald Sikert

Jane Vitington
Член од
28 ноември 2008
Мислења
8.283
Поени од реакции
5.614
Kje mora da ja dobieme Rusija. Za nas toa kje bide 1/4 finale. So poraz odime na tretoplasiranata Litvanija protiv koja imame najmalku shansi, rechisi nikakvi. Sudii, publika, domakini se taka da ne gledam prostor za optimizam protiv niv.
No zatoa gledam optimizma protiv Rusija, koja ne e neshto posebno vo dosegashniov tek od prvenstvoto. Kje s enadminat momcite ushte ednash sebe si, i 1/4 finaleto kje go igrame za istorija protiv najverojatno grogiranata Srbija.

Taka da veruvam deka najprvo RUsija kje padne a potoa kje ni treba i srekja.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom