Врска со постара жена/постар маж

InStealth

Лабаво лавабо
Член од
10 февруари 2015
Мислења
221
Поени од реакции
560
Постар си е постар батче,све ќе те научи,ќе ти зготви пример убаво пилешко во сос ,ќе те научи по нешто во кревет,за сабајле и домашна ќе ти напише,ќе ти купи Менаж и ќе ти раскажува цела ноќ приказни за тоа како тоа е најдоброто чоколадо на светот и така,ќе те научи и инсулин како се аплицира...Добри се постарите мажи ;)
 
Член од
8 март 2015
Мислења
1
Поени од реакции
0
Neznaci se starki zenite pa neimse saka onaa rabota so pomladi , eve jas sum imal nekolku mladi i sega sakam da ukusam nekoja postara zena , moze i nad 60g , ako saka nekoja gospogja neka mi pise keni bide ubavo , dzabe nee receno , od staro vino i rakija poubavo nema
 
Последно уредено:
Член од
1 декември 2011
Мислења
2.680
Поени од реакции
3.053
Имам запознаено пар,тој 28 а она 52 ,мислев дека се мајка и син ,а они да ти биле љубовен пар :tapp::cuc::facepalm: страшно
Ko brat i na Fibi i negovata ucitelka...
Scary.
Jas recently doznav deka eden moj profesor od sredno se fatil so ucenicka na koja i bil klasen. Racunajte tipov e sega nekoi negovi 34-35, taa lani bila maturantka. Maturantka.
Jas jezda sum ZA postari mazi,nikako postari zeni. Duri i bi tolerirana nad 10god razlika, ama ne vo toa doba vo zivotot na devojkata. Nikako.
 

Masturbator79

avanturist
Член од
7 октомври 2015
Мислења
14
Поени од реакции
11
Ne si vo pravo, ima i tuka dobri devojki sto ne se "tapa" , a bogami ima i transvestiti...
Samo tetkava e za vrska postari ???
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Ne znam ti kolku si "golem", ama jas imam 36 godini ;)
Пффф и братучед тие Амди.[DOUBLEPOST=1444308096][/DOUBLEPOST]
Ko brat i na Fibi i negovata ucitelka...
Scary.
Jas recently doznav deka eden moj profesor od sredno se fatil so ucenicka na koja i bil klasen. Racunajte tipov e sega nekoi negovi 34-35, taa lani bila maturantka. Maturantka.
Jas jezda sum ZA postari mazi,nikako postari zeni. Duri i bi tolerirana nad 10god razlika, ama ne vo toa doba vo zivotot na devojkata. Nikako.
Од Струмица да не е паров :D ?
 
S

SpaceTraveler

Гостин
Бев во врска со 31 годишна жена, сега имам 20 години, се уште ја сакам, но животот направи да не бидеме заедно. Сега постојано се стимулирам со разговор со постари дами и се осеќам ок поради тоа. Па дај 21 век сме :D
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.271
Постар си е постар батче,све ќе те научи,ќе ти зготви пример убаво пилешко во сос ,ќе те научи по нешто во кревет,за сабајле и домашна ќе ти напише,ќе ти купи Менаж и ќе ти раскажува цела ноќ приказни за тоа како тоа е најдоброто чоколадо на светот и така,ќе те научи и инсулин како се аплицира...Добри се постарите мажи ;)
А ти шо ќе праиш?
мислам за шо си добра?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom