Врска со постара жена/постар маж

Govinda

Божански Магарац
Член од
20 април 2014
Мислења
3.618
Поени од реакции
3.970
Повторно ја имам честа, овој пат со многу многу постара од 31. :D
Neli te e sram be, u celibat si, ne smees ti nikakvi zeni, ni stari ni mladi.[DOUBLEPOST=1450691381][/DOUBLEPOST]
И јас мислев дека постаро ( поискусно ) е подобро али грешев барем според мене..
Сакав да пробам како е, али лошо ми е сега. Значи не зборам за дамата, таа беше топ. Значи физички е чудо ( фитнес инструкторка ) а и во секој поглед е значи топ. Мед и млеко. Бидна се што бидна и некако што знам не се осеќам баш убаво. Малце ми е некако глупаво, не е тоа тоа.
Подруго е коа сум со врсничка а и може помлада од мене максимум 3 год.
Шмекот е друг пријателе.
Toa znaci samo edno, deka si nezrel. Aj ima vreme ;)
 
S

SpaceTraveler

Гостин
И јас мислев дека постаро ( поискусно ) е подобро али грешев барем според мене..
Сакав да пробам како е, али лошо ми е сега. Значи не зборам за дамата, таа беше топ. Значи физички е чудо ( фитнес инструкторка ) а и во секој поглед е значи топ. Мед и млеко. Бидна се што бидна и некако што знам не се осеќам баш убаво. Малце ми е некако глупаво, не е тоа тоа.
Подруго е коа сум со врсничка а и може помлада од мене максимум 3 год.
Шмекот е друг пријателе.
Секоја чест :oleee:[DOUBLEPOST=1450694304][/DOUBLEPOST]
Neli te e sram be, u celibat si, ne smees ti nikakvi zeni, ni stari ni mladi.[DOUBLEPOST=1450691381][/DOUBLEPOST]
Toa znaci samo edno, deka si nezrel. Aj ima vreme ;)
Јас практикувам да се воздржувам некое време од жени и порничи и самозадоволства, а не сум монах. Грешка си ме разбрал нешто. Не ми е срам, срамно е да лажеш, да крадеш, другото е нормално.
 

Govinda

Божански Магарац
Член од
20 април 2014
Мислења
3.618
Поени од реакции
3.970
Јас практикувам да се воздржувам некое време од жени и порничи и самозадоволства, а не сум монах. Грешка си ме разбрал нешто. Не ми е срам, срамно е да лажеш, да крадеш, другото е нормално.
C c c , laze! Nadvor pred drugite izigrava cist monah i mrste se na zenite i samo zbore za celibat i samsara, a u tajnost vode bludnicki zivot so mlado i staro, c c c
You will burn in hell. Pokaj se i samo- kamsikuvaj se :popce:
 
S

SpaceTraveler

Гостин
C c c , laze! Nadvor pred drugite izigrava cist monah i mrste se na zenite i samo zbore za celibat i samsara, a u tajnost vode bludnicki zivot so mlado i staro, c c c
You will burn in hell. Pokaj se i samo- kamsikuvaj se :popce:
Не знам зошто си опседнат со мојот сексуален живот. Не е убава таа особина да се опседнуваш со нешто, преминува во фанатизам. Сфани го ова како совет, не како навреда или како сакаш. Воздржувам се од чести сексуални задоволства за да можам да си го држам фокусот кон спортот и чисто малку да си постам, да одморам од тоа. Осеќам се изнаживеано и изморено, мора да земам здив малку. А ако имаш некој не расчистени чувства со мене можеби кажи си ги, модерно време е, ништо срамно. :D
 

Govinda

Божански Магарац
Член од
20 април 2014
Мислења
3.618
Поени од реакции
3.970
Не знам зошто си опседнат со мојот сексуален живот. Не е убава таа особина да се опседнуваш со нешто, преминува во фанатизам. Сфани го ова како совет, не како навреда или како сакаш. Воздржувам се од чести сексуални задоволства за да можам да си го држам фокусот кон спортот и чисто малку да си постам, да одморам од тоа. Осеќам се изнаживеано и изморено, мора да земам здив малку. А ако имаш некој не расчистени чувства со мене можеби кажи си ги, модерно време е, ништо срамно. :D
:tapp: :popce:
 
S

SpaceTraveler

Гостин
Не си ми јасен, морам да си прашам. :)[DOUBLEPOST=1450698486][/DOUBLEPOST]Дечкото имал однос со фитнес инструкторка ти му викаш дека е не зрел. Не ги пренесувај твојте особини цело време на другите личности.
 

Govinda

Божански Магарац
Член од
20 април 2014
Мислења
3.618
Поени од реакции
3.970
Не си ми јасен, морам да си прашам. :)[DOUBLEPOST=1450698486][/DOUBLEPOST]Дечкото имал однос со фитнес инструкторка ти му викаш дека е не зрел. Не ги пренесувај твојте особини цело време на другите личности.
:blablab:
 
Член од
8 април 2012
Мислења
162
Поени од реакции
83
Топ ствар.Што има везе колку е постара ако е добра риба има жени на 45-50 изгледаат боље него 20 годишни
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
6.305
Поени од реакции
4.963
Топ ствар.Што има везе колку е постара ако е добра риба има жени на 45-50 изгледаат боље него 20 годишни
Да, има огромен број на жени од преку 40 год. па и преку 50 години кои навистина изгледаат ко бонбони во споредба со некои тинејџ-бабароги како и некои 20-30 годишни !
 
Член од
16 јануари 2018
Мислења
25
Поени од реакции
11
Ne sum imal vrska so postara zenska osoba, no sum imal seks. Jas 22 god. taa 56 god. Ludnica. Nenasitna.
 
Член од
16 декември 2017
Мислења
9
Поени од реакции
8

Kajgana Shop

На врв Bottom