Врска во тајност

Член од
28 февруари 2006
Мислења
56
Поени од реакции
0
:ne_zboramNaj loso e koga si so nekoj sto netreba da znae za vasata vrska a vo toj moment doaga tvojot taen partnerot,:ne:kako ke izreagiras,mnogu loso samo ke mu kazes zdravo ko da ti e drugar.:shok:BEDNO:buum:
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
solza напиша:
:ne_zboramNaj loso e koga si so nekoj sto netreba da znae za vasata vrska a vo toj moment doaga tvojot taen partnerot,:ne:kako ke izreagiras,mnogu loso samo ke mu kazes zdravo ko da ti e drugar.:shok:BEDNO:buum:
Zasto bedno ... ako e vrskata vo tajnost nema nisto bedno od vakvi raboti1
mene mi se interesni tie stvari, ke si kazes zdravo ke se pozdravis, ke si sedne so vas na masa, pa muabeti .... pa ke iskoci na kraj deka ke se zdruzat so koj sto ne treba :) eeeeheheheheeeee ima situacii i situacii sto mene licno mi se interesni u takvi slucaevi i nisto ne mi bilo bedno ili nezgodno ili sl.
 
Член од
3 март 2006
Мислења
2
Поени од реакции
0
Luge, batalete tajni vrski, za kratko vreme nema da znaete sto od kogo i zasto treba da se skrie. Strav mi e da ne se zbunite mnogu, toa avtomatski povlekuva CELA nova tema vo forumov
 
Член од
1 март 2006
Мислења
1
Поени од реакции
0
Во последно време многу посакувам таква врска, да биде во тајност, ме лазат морници од самата помисла. Кога некоја девојка или жена би сакала да стапи во таква врска со мене, што да кажам, ќе експлодирам од страст.
[Едитирано од модератор: извини, ама форумов е Кајгана, а не Контакти]
 
Член од
2 март 2006
Мислења
6
Поени од реакции
0
Ne sum imal takva vrska no i nesakam zasto mene ako mi bide ubavo ja da ja krijam taa vrska ma nema sansi.
 

Adr1anA

NAUGHTY GIRL
Член од
12 септември 2005
Мислења
198
Поени од реакции
4
momentalno sum vo edna takva i mislam da ja prekinam posto e bezveze i ponizuvacki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Јас долго време, мислам и предолго сум во тајна врска која мислам дека никогаш нема да можам да ја прекинам. Незнам зошто ама некако се надополнуваме и се задоволуваме константо. Мислам дека ниедна девојка со која што сум бил не можела да ме задоволи ни приближно како тајната ми љубов. Сите претпоставуваат ама никој неможе со сигурност да рече зошто секогаш имам толкава насмевка на лицето. Тоа е поради неа. Поради мојата Десанка :icon_lol:
 
Член од
16 март 2006
Мислења
1
Поени од реакции
0
jas mislam deka seto ova okolu ovie vrski vo tajnost se gluposti zatoa navali narode!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

dokolku ima nekoj koj go deli istoto mislenje so mene neka se javi

no jas

dokolku
[едитирано од Д бич: Кога сакаш да составиш реченица пишувај се во едно! А не 20 поста без логика и цел ок? Нова си, ама внимавај во иднина.. ]
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Tanja напиша:
jas mislam deka seto ova okolu ovie vrski vo tajnost se gluposti zatoa navali narode!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

dokolku ima nekoj koj go deli istoto mislenje so mene neka se javi

no jas

dokolku
[едитирано од Д бич: Кога сакаш да составиш реченица пишувај се во едно! А не 20 поста без логика и цел ок? Нова си, ама внимавај во иднина.. ]
Ај после едитираново да те прашам..:icon_lol: А зошто мислиш дека се глупости? Од кај знаеш кој зошто бил во тајна врска? м? Знаеш ли кои се најчесто причините за тие “тајни врски“?:)
 
Член од
16 март 2006
Мислења
3
Поени од реакции
0
sum imala

sum imala vrska vo tajnost samo ednac.odev so "simpatijata"na mojata
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Rosana напиша:
sum imala

sum imala vrska vo tajnost samo ednac.odev so "simpatijata"na mojata
Со симпатијата на твојата.. (што?)
Доизјасни се, баш ме интересира:)
 
Член од
17 март 2006
Мислења
2
Поени од реакции
0
FortunE напиша:
Со симпатијата на твојата.. (што?)
Доизјасни се, баш ме интересира:)


a za Rosana li?
imase tajna vrska so "simpatijata" na svojata najdobra drugarka od osnovno a sega taa e vtora god.no izleze deka ne i bil samo simpatija na nejzinata drugarka tuku deka tie odele veke podolgo vreme i otkako taa go dzna toa odese uste 1-2nedeli so deteto no potoa mu raskina zatoa sto nemase stvarno smisla:icon_lol:
no toa bese nekogas:angel1: :angel1: :angel1:
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.401
Поени од реакции
5.953
cool_girl напиша:
a za Rosana li?
imase tajna vrska so "simpatijata" na svojata najdobra drugarka od osnovno a sega taa e vtora god.no izleze deka ne i bil samo simpatija na nejzinata drugarka tuku deka tie odele veke podolgo vreme i otkako taa go dzna toa odese uste 1-2nedeli so deteto no potoa mu raskina zatoa sto nemase stvarno smisla:icon_lol:
no toa bese nekogas:angel1: :angel1: :angel1:
А овој пост е од другарка и :pos: :pos:
 
Член од
17 март 2006
Мислења
2
Поени од реакции
0
walker_girl напиша:
А овој пост е од другарка и :pos: :pos:



epa nejzinata drugarka(Z.....)znae za toa

i se lutese 5-6 dena ama sega pak si se dobri drugarki samo sto se vo razlicni klasovi:coffee: zatoa ne treba da se prezima simpatijata na drugarkata a kamoli deckoto:star:
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Значи. Никако погледнување во зафатени дечки, ниту пак давање до знаење дека ви се свиѓаат јасно на сите!? Зошо тоа не е убаво .. не треба да се презема симпатијата на другарка, а за дечко не смее ни да се помисли. Ебаве деците..

Вратете се на темава, ама со квалитетни постови. Зошо ќе збудалам од вакви коментари!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom