Вратиће се роде

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Не ми е воопшто интересна серијава...гледав неколку епизоди и се откажав:toe:
 
Член од
17 февруари 2007
Мислења
48
Поени од реакции
2
ma ova serija brate je bila DO JAJA BRE. :pos2: :pos2: :pos2:
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.391
Поени од реакции
21.944
Гледав 3-4 епизоди другите ги пропуштив
 
Член од
27 јануари 2008
Мислења
1.611
Поени од реакции
85
Даунлоадирај ги сите, едноставно најдобра серија според мене (не гледам многу серии) :) , а ако некој ја гледал целата, нека ги доунлодира песните од серијата, бидејки се многу добри и вреди да се слушаат. Посебно ако ја најдете : „Свако има своју марину“. Поздрав.
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Даунлоадирај ги сите, едноставно најдобра серија според мене (не гледам многу серии) :) , а ако некој ја гледал целата, нека ги доунлодира песните од серијата, бидејки се многу добри и вреди да се слушаат. Посебно ако ја најдете : „Свако има своју марину“. Поздрав.
Го земав и soundtrack-от заедно со серијата, феноменална музика, па кој ја сака нека се обрати кај мене, ќе му дадам линк.
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Врати че се роде.

Серијата Ќе се вратат штрковите е нешто најсурово реално што сум го гледал.Таков впечаток на серија ми нема оставено никоја друга во цел Балкан и пошироко(во овој жанр).Дали некој знае што се случува со нејзе?дали има втора сезона?Пошто вчера гледав на Б 92 нова епизода, дали таа е дел од нова сезона или само предновогодишен експеримент?
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.291
Поени од реакции
45.801
Ko што разбрав филм од две епизоди башка....
Gost "novogodišnjeg specijala" biće i velika zvezda makedonskog glumišta Nikola Ristanovski.

Ова ја праи уште појака работава.Све би дал да продолжи серијава,верувам дека ако сакаат може да најдат уште материјал за работење за уште една сезона а да не стане досадно и исфорсирано.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Оваа недела на А1 ќе ги дават двете специјални епизоди:pipi:
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Моментално оди серијата на Б92
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Пред малку гледав епизода на Б92, со специјалниот гост Никола Ристановски.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom