Впечатоци од 1 мај

Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
Многу едноставно прашање , баш ме занима можеби ке ми дадете добра идеја :) ја неам појма каде
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.668
Поени од реакции
11.708
На Маркукуле...
 

Чоста ^

Good looking boy
Член од
23 август 2009
Мислења
1.999
Поени од реакции
48
Јас со другари и другарки,во едно Охридско село,Мешеишта,кај една црква.Не сум биден до сега таму,но од шо сум гледал слики,е прекрасно.Башка се наоѓа и на планина,мене омилено место за одмор.Така да...мислам дека треба да си одиш на планина со друштво:smir:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
На утринско кафе у Мон Ами :)
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
На најблискиот рид:vozbud:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Добар 1 мај. Добаар. :icon_lol: Не знам, а и не се ни замарам. И да спијам и од тоа ќе бидам задоволна. :)
 
Член од
23 август 2008
Мислења
1.755
Поени од реакции
264
Ја бранам проектната во понеделник па за 1ви мај нема да идам нигде :(
Уствари можеби најдалеку до парк :)
 

_Vlatko_

Rossonero
Член од
2 ноември 2008
Мислења
759
Поени од реакции
45
Во викендицата во Катланово со братучедите...Скара, пиво и се надевам сонце...така ќе ми помине денот :smir: а иначе до мене е или тапа е и за празников? онака мртва ми е атмосферата како ништо да не се дешава, никој не знае каде ќе иде и дали ќе иде...други години како било ехеее :nesum:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
ја мислам дека тапа атмосфера е ради тоа дека се пага викенд , и не му прај мерак на никој пошто секој викенд може да отидеш негдека.. :)
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Во викендицата во Катланово со братучедите...Скара, пиво и се надевам сонце...така ќе ми помине денот :smir: а иначе до мене е или тапа е и за празников? онака мртва ми е атмосферата како ништо да не се дешава, никој не знае каде ќе иде и дали ќе иде...други години како било ехеее :nesum:
Во право си за ова....потапа амин,ама сега сите работат,не им се трошат пари за да свртат два три ражњичи и по една плескавица.
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Со друштво во викедница во Коњари.3 дена, без моиве да умараат + пиво,скаричка,река,природа,добро друштво,музика... МЕД :D

Иначе мислам дека најтапа е ради шо се паѓа у сабота и нема да има неработен ден.Сите ќе се разотидеа секаде, да имаше.
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
Покрај езеро во природа, со друштво. Пиво, скара, музиче и супер расположение. :smir:
 

Џ.

Ќутам на различни теми!
Член од
14 јули 2007
Мислења
868
Поени од реакции
183
Дома ќе бидам ќе спремам скара за родителите затоа што тоа е празник за нив (работниците) и немам потреба јас да го славам.
Ќе уживам со нив и онака ретко ги гледам.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.294
Поени од реакции
45.829
од сите фини комбинации ми испадна најмизерната......за у Катланово, :tapp:
Знам дека ќе скапам со средношколците пијани, ќе умрам за вода и ќе се мачам полуживи ќебапи, и радо би им го турил курот и би го отспал цел ден ама пичку матер нема да има смисла...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom