Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека...

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.610
Joojj, slatkish...ma di ti nabacash na takvu budalu, daj molim te .... Tebi treba neko ko je chvrshchi.. to je prava rijech...
 
Член од
28 јуни 2013
Мислења
316
Поени од реакции
1.940
Пет, шест саати играш Дота со другарите. What the fuck?
За шест саати до Париз ќе стигнам трчејќи, ќе извртам еден круг и ќе се вратам во Македонија и ќе те истепам и пак ќе ми остане време, ама не.

Секогаш е подобро да потрошиш шест саати во зеење во компјутер во игра која ни малку нема да ти активира некој дел од мозокот отколку, да речеме, одиш и истрчаш некој километар или извежбаш или помааш на кошот.

Клошар.
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.819
Абе тешко било 3 дена без тебе :D.................дај врајчај се од то Скопјето побрзо, ми се смачи да ја замислувам миризбaта сместена во омилената точка, на патецот кај челото.
 
S

SpaceTraveler

Гостин
Сакам да ти кажам дека ти имаш поделена личност, цел ден ми пишуваш планови за нашата ,,врска" на крајот на денот ми велиш ,,пријателски бакнеж" хахахахахаха. Луда ли си? :D
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
1.099
Поени од реакции
1.078
Во врска со љубовта, јас сум нељубен.
Одсекогаш, засекогаш.
А колку би сакал да се смени тоа.
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.033
Поени од реакции
14.970
И тогаш ѓаволот рече:
Сакајте ги оние со кои никогаш нема да бидете, и не ги сакајте оние со кои ќе бидете цел живот.
И донесете пуканки.

Sent from my SM-T530 using Tapatalk
 
Член од
28 јуни 2013
Мислења
316
Поени од реакции
1.940
Не се трча еден ден и да одмараш една недела.
Не се станува два дена у нормално време и после две недели у еден поручек.
Ако кажиш дека ќе направиш нешто напрај го пичко. Отсекогаш знаев дека имам повеќе муда од било кој изговор од маж на планетава, ама не мислев дека тоа ќе биде баш дечко ми.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom