Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ... [стара]

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
20 јануари 2008
Мислења
119
Поени од реакции
6
Ke mi bide super eden den
ke sum najsrekna na ovoj svet
nekoj ke mi podari eden cvet
ke prestanam da patam za tebe
ke go sakam nego
a ti ke se kaes
ke patis za mene
ke baras da ti se vratam
i duri togas ke svatis
kolku sega patam!
 
Член од
5 февруари 2008
Мислења
13
Поени од реакции
0
Леле будалче ммпху ми недостигаш стварно сакам да те видам а знам дека и ти сакаш ама не можам... Зошто?? зошто?????? будалче уште се секавам на се... знаеш на шо нели.. на глупостите правено заедно.. на смеењето до бессвест.. на шетањето без гарница... каде ли се не отидовме ... едноставно колку слатки бевме... Да не те потсека нешто комбе од СК..увозник на сувомесни произоди.. типац со наочари..??? хихихихи знам знам знам... Интересно беше у комбето.. мада типот не го знаевме...одиме некаде повторно со автостоп..а? ке шетаме по улуица се додека некој не се сожали на нас... ноо убаво е кога си шетаме... кога будалесто ке се насмееме кога некој ке не помине и нема да застане.. па чекаме нова жртва.. леле срце се надевам дека се шо сакаме и двајцата ке ни се исполни у брзо време.. самоо треба чекање.. те сакам злато срце душичко сонце ИДИОТ.. ! ! ! знам декка сега си некаде далеку од мене.. убаво да си поминеш се гледаме можеби некогас повторно... Ке сакаш?
 

Yugo

Law rules
Член од
12 декември 2005
Мислења
8.251
Поени од реакции
28
'cause i LOVE U i wrote this message :D to say that I LOVE U so much my lil bunny
 

jass

Aut viam inveniam aut faciam!
Член од
25 август 2007
Мислења
328
Поени од реакции
4
Znaes sto? Zbuneta sum, ne znam sto sakas od mene, ne znam sto ocekuvas od mene! Mislis mene mi e lesno ovde, mislis samo tebe ti e tesko? Ne si vo pravo znaes deka te sakam ama moram da milsam i na mene i na mojata idnina. Razmisli poubavo, dluci se sto sakas pa pisi ne mora da se javuvas skapo ti e!
 

mUv@ ThE DoGg

oLd ScHoOl PerSoN
Член од
29 септември 2005
Мислења
363
Поени од реакции
5
бубуфче мое мало пак ми недостигаш премногу иако праевме муабет ме стега од внатре сега. Ептен те сакам стварно напрај нешто од мене што го нема никој напраено, и чуствувам кон тебе како што немам чуствувано со никој. Можи да те нервира зборот фала, ама ќе го слушаш многу од мене, се надевам знајш дека не е само збор, туку ти благодарам за се, да не пишам сега знајш шо е то се, и да знајш дека нема да остани на фала ќе ти вратам за најхрабриот чекор.
ТЕ САКАМ НАЈМНОГУ И ЌЕ ТЕ САКАМ ФОРЕВАР :back:
 
M

**MEMORY**

Гостин
Преубави ми беа овие два дена... Јас и ти... Сами.
Колку ти е убаво фацичето кога стануваш од спиење, цело такво поспанко, слатко.
Виде сега дека се` можам да направам за тебе, нели?
Те љубам злато најмногу на свет. И ќе те љубам засекогаш.
Нема поубаво од тоа да си лежам до тебе, и да уживам во твојот поглед...

п.с. И еве со болка во срцето ќе ти признаам дека нарезакот го пржиш дури поубаво од мене.
 
E

`EsCaPe`

Гостин
И јас Те Сакам..Не знам од каде тоа дека можеш да бидеш досаден..:back:
А сега се мислам дали да ти пишам...
Мм ?
 

Dark Angel

Unfaithfull to life...
Член од
14 јули 2006
Мислења
1.081
Поени од реакции
6
Ми недостасуваш, ми требаш, брррррррррр...
 
U

UnholY

Гостин
Стварно ми требаше покрај мене денеска....ама ќе морам да си почекам до утре....само ти можеш да ме расположиш кога ми е најпотребно...

ТЕ САКАМ НАЈ НАЈ НАЈМНОГУ :wub::wub::back:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Љубам љубам љубам тебе најмногу!!!
Ах мило мое :wub:
 

Black Rose

дете на цвеќето
Член од
12 февруари 2007
Мислења
1.972
Поени од реакции
38
Да можеше ќе бев до тебе знаеш и сам :( Остај ја Валето ќе и помине, ја не сум сите никогаш нема ни да бидам :back:

ТЕ САКАМ НАЈМНОГУ :wub:
 

LostGhost

Invisible
Член од
20 јануари 2008
Мислења
252
Поени од реакции
1
Многу ми беа убави последниве 7 дена.
Два пати си бевме заедно и тоа на цели 2 дена и по цела ноќ си се гушкавме и си се гледавме.
Сабајлето кога станував првото што ќе го видам беше твоето најслатко лиценце кое е толку убаво и кога спие и кога се смее и кога ме гледа и мислам дека нема да има доволно место за да ги кажам сите ситуации.
Многу сум среќен што те имам тебе маченце мое и што си се сакаме и двајцата.
Едвај чекам да дојде утревечер... :zlo:
Те сакам душичко моја
 
M

**MEMORY**

Гостин
Мора да си наредиме некако за пак да си бидеме заедно така на подолго време. Сакам пак да се губам во твојот поглед...
Те љубам мачор.
И јас едвај чекам да дојде утревечер... Утре денот ќе ми биде дооолг, без тебе... мјауу... Ама вечерта... ррррррр.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom