Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ... [стара]

Статус
Затворена за нови мислења.

PiNkGiRl

Queen of rain
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.717
Поени од реакции
8
Прекрасно е чувството кога не ме прашуваш ништо, туку само ме земеш силно во твоите прегратки. Би сакала секогаш да е така.
 
Член од
12 ноември 2005
Мислења
396
Поени од реакции
8
Vo vrska so ljubovta sakam da kazam deka .... dosadno mi e... pa nemam ni simpatija... samo muvanje, smeniv 8 zenski ... veke izgustirano mi e... 9 meseci ne sretnav ni edna zenska so ke me predizvika ... da mislam na nea...
 

BoYd

женско сум
Член од
1 февруари 2007
Мислења
707
Поени од реакции
4
Нема збор што правилно ќе го долови тоа што го чувствувам за тебе."Те љубам" веќе е малку.Ти си ми животот.
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
Сакам да ти кажам дека знаеш да ме изнервираш најмногу! Но ... сеуште не сум сигурна во едно нешто ... но ќе биде за брзо ...
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Што друго би можела да кажам злато мое,освен...ТЕ ЉУБАМ до таму далеку и назад:pipi:
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
Знаеш што сакам? Знаеш. Епа не ме дриблај наоколу, или е да или е не.:pipi:
***​
A ти... Tи почнуваш ми фалиш. :)
 
Член од
27 февруари 2007
Мислења
195
Поени од реакции
3
te sakav,te sakam i ke te sakam...bez razlika sho velat u sho mislat drugite...mwaaa..miss ya baby...:wub:
 

Тамарче

Ако одам во Битола..
Член од
11 јули 2007
Мислења
3.239
Поени од реакции
223
ТЕ САКАМ БЕ ЧОВЕЧЕ БЕ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЈ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cry:
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Te молам не ми прави вака... :(
 
K

**KukLi4ka**

Гостин
Добро бе,до кога вака?..а?...губам трпение да знаеш!
 

pinky**

..all over again..
Член од
16 декември 2005
Мислења
383
Поени од реакции
4
pak zabegav....pak bev so tebe i pak poludev....Izvesno vreme mi bese super barem taka mislev sega pak se pojavi a jas nemav sila da kazam ne!Dobro koj si be ti i sto pravis so mene?Kakva sila i magija ili ne znam sto ke e toa tvoeto i toa sto mi go pravis mene..Pred tebe ogluvuvam i sekogas odgovaram so da da da da da !A si odis li stanuvam silna.I stopati do sega go imam kazano istoto se menuvam i jas mozam no stom te sretnam tebe ,a osobeno stom me poglednes vo oci jas se topam!
ccccc..ti cestitam za se sto napravi od mene!
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Добро бе кај си?:hot:Ду ју ноу хау мач ај мис ју??????
 
N

NeMiRnA

Гостин
Love is a portion of the soul itself, and it is of the same nature as the celestial breathing of the atmosphere of paradise.
Ahhh da :I am in the arms of an angel...se nadevam deka sfakas kolku mi znacis...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom