Вонземјани, НЛО...

Верувате ли дека постојат вонземјани?

  • Да

    Гласови: 1.725 79,2%
  • Не

    Гласови: 452 20,8%

  • Вкупно гласачи
    2.177
Член од
16 август 2008
Мислења
3.293
Поени од реакции
637
Хахахахаха, Точка се заинатиле и решиле да ја откријат мистеријата околу НЛО-то, и за среќа, дознале! Ууууу.
Интересното е што уште вчера им пишаа на Фејсбук. :)

http://www.tocka.com.mk/index12.php?ID=44403
 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
Неко меџу нама није наш... Не верувам додека не видам,,,,
 
Член од
20 јануари 2011
Мислења
46
Поени од реакции
1
Ја мислам дека постојат незнам за вас има и филм кој е сниман според вистински случки ги покажуваат и вистинските снимки мислам се викаше The Fourth Kind
 
Член од
16 август 2008
Мислења
3.293
Поени од реакции
637
Ја мислам дека постојат незнам за вас има и филм кој е сниман според вистински случки ги покажуваат и вистинските снимки мислам се викаше The Fourth Kind
Тој филм е многу lame и тоа воопшто не се вистински снимки. :)
 

Human

Explorer
Член од
10 октомври 2009
Мислења
12.179
Поени од реакции
4.818
Игорче, да те прашам нешто, ти се разбираш во тие работи....
Кога ќе идат вонземјаните на Земјава? Мислам кога ќе ни се откријаат конечно дека се тука....
 

Атеист

Дежурен Шаман
Член од
2 февруари 2010
Мислења
7.682
Поени од реакции
4.920
Игорче, да те прашам нешто, ти се разбираш во тие работи....
Кога ќе идат вонземјаните на Земјава? Мислам кога ќе ни се откријаат конечно дека се тука....
Тука сум ама не кажувам:D

потпис
Dick Solomon
 
Член од
25 мај 2010
Мислења
9
Поени од реакции
2
Луѓе чекајте малце..Значи кај и да прочитам за НЛО работа читам : и јас имам видено нло помина еден објект (светлина) на небото.....Па уклучете мозок малце на земјава господ знае колку и какви видови на летала имат направено и што се се прави со нив, не мора да значи дека секој објект на небото освен авионите и хилихоптерите што ние ги знаеме е нло...:confused:o_O (како што избрзаа батињата од точка.ком.мк)

ПС: Пред 2 години лежевне во тревата во селото кај мене ја и уште некои дечишта и си пиевне така убаво и само некој викна НЛОО :eek: и скокнаа сите на нозе - на небото имаше облаци, гледаме еден облак како е осветлен од некој предмет....предметот го поминува облакот и се гледа светлина во форма на триаголник.Беше чудно навистина но по некое време заклучивне дека е некој нов вид на млазен авион (имало и такви)
- е сеа да го видеше некој друг тоа ке имаше напишано : ее и јас имам видено нло пред 2 години лежевне во тревата во село.............леее нло еј човече знаеш колку беше јако?? o_Oo_Oo_O
--- надополнето: Jun 27, 2011 2:33 AM ---
http://www.kanal5.com.mk/default.aspx?mId=101&egId=18&eventId=76525 - аа така тоа русите со хилихоптер ке носат нло
ПС : се што е округло и е на небото е нло летечка чинија!?o_O
 
T

Tetro

Гостин
^^ Потполно ми е јасно што сакаш да кажеш. Не само точка, сите портали кај нас билдаат поими како би те заинтересирале да прочиташ нешто и да им поверуваш... Види го ова:

Пронајдена гробница на џиновски вонземјани?
Тим на археолози, наводно во централна Африка пронашле место на кое се закопани мистериозни суштества, а скоро сигурно е дека не се луѓе. Гробницата е стара барем 500 години, а во близина не се најдени остатоци од човечки живот.

Во околу 40 гробници, научниците пронајдоа преку 200 совршено зачувани тела на непознат вид, пренесува руска Правда. Сите суштества се високи преку два метри, главите им се непропорционално големи, а немаат уста, нос, ниту пак очи.....
Некој во слободно време си пишува приказни за деца.
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.113
Nad Chileanskiot vulkan primeten NLO

 
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.841
Поени од реакции
3.873
^^ Потполно ми е јасно што сакаш да кажеш. Не само точка, сите портали кај нас билдаат поими како би те заинтересирале да прочиташ нешто и да им поверуваш... Види го ова:

Некој во слободно време си пишува приказни за деца.
Глеј фејл.Ова со забите и со двете дупки шо е?
Ц ц ц ц бескичмењаци.
 
S

Sheldon Cooper

Гостин
НЛО во Лондон (Петок, 24ти Јуни). Мислам дека е вистинско затоа што и други луѓе гледаа во небото и едноставно незнам зошто би било „фејк“ :) Не е можно ние да сме единствената „интелигенција“ во космосот. Инаку во петокот со другар бевме на кеј и видовме накај 23 часот едно ко авион (у правец накај Радишани), ама не трепкаше и светеше силно (и поголемо од авион). Прво бавно се движеше после почна постепено да се гаси и го снема. Со другаров се глеавме зачудено..не ни се веруваше дека баш ние ќе видиме НЛО. Језиво :confused:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom