Внимавај што посакуваш - може да ти се оствари...

Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.799
Поени од реакции
3.053
не би сакал темава да оди по ѓаволите , ПИшувајте! :P
за ваша корист , ако верувате , пробај:)
 
Член од
14 јули 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
50
...се што сум посакала...не ми се остварило..па не се замрам..хих се со тек на време ќе си дојде:wink:
 

Бушавка

Differentiated by Style
Член од
4 јули 2008
Мислења
746
Поени од реакции
61
Внимавам, но колку и да внимавам никогаш не е сигурно дали она што ќе се оствари ќе донесае нешто позитивно или не.
 

-Mr.Positive-

MKD gentlemen
Член од
12 септември 2008
Мислења
609
Поени од реакции
47
сум посакал многу работи и нишо не се остварило (иако било нешто реално и скромно)
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
ако доволно се потрудам за она што го сакам ќе се оствари така како што сум го замислила,ако чекам на надежта..ќе дочекам само разочарување нишо појќе
барем јас така сфаќам:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom