Влада на Македонија

Член од
13 јуни 2009
Мислења
1.277
Поени од реакции
790
а така, добро тогаш, мора да си добар во работата што си убедил лица (како @zmija1 и @blackadder и сличен добиток) да му го пушат на говедоно од муртино, не е лесно тоа, мора да ти се признае.
А што имате вие протиф Муртино
 

Attachments

Член од
17 ноември 2021
Мислења
109
Поени од реакции
201
nemam nisto Murtino , imam protiv toj ciganot na koj sto mu go pusis ti i ovie progresivnive sili od Centar - Skopje.
Искулирај брат, испиј едно пиво, смири се малце, ми стигаат нотификации од тебе у горен десен агол од екранов заради глупостиве шо ги тресеш. Дај прибери се малце.

Неопределен сум јас иначе. Од страната на народот сум.
 
Член од
20 април 2012
Мислења
3.678
Поени од реакции
9.689
Бот, ама милионер. Можам да те купам сосе партали сосе станои сосе све. :cool:
Мојш како не.Имаш зафатено некое чоше во државна администрација и за 20000ки му го плакниш на лидерот.Да беше милионер ќе беше со швалерката во некој спа центар немаше овде со нас да дремиш на форумов.:cool:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: A__
Член од
17 ноември 2021
Мислења
109
Поени од реакции
201
Мојш како не.Имаш зафатено некое чоше во државна администрација и за 20000ки му го плакниш на лидерот.Да беше милионер ќе беше со швалерката во некој спа центар немаше овде со нас да дремиш на форумов.:cool:
Сеа сум у спа центар, лежам моментално и куцам на телефон со тебе. Онака од заебанција. А ти се палиш ко мајмун. :cool:

:motorce:
 
Член од
20 април 2012
Мислења
3.678
Поени од реакции
9.689
Сеа сум у спа центар, лежам моментално и куцам на телефон со тебе. Онака од заебанција. А ти се палиш ко мајмун. :cool:

:motorce:
Имаш бујна фантазија,намали со таа посебната шо ви ја даваат пред коперација,не е добра за дигестивниот тракт а и ги уништува мозочните ќелии!:cool:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom