Вело-пазар (велосипедски огласи)

Член од
6 септември 2007
Мислења
190
Поени од реакции
49
Продавам велосипед NAKITA Spider 5.5 BIG 29er во одлична состојба единствен во Македонија.
Цена 650 евра
Контакт 070771179
Локација Кичево
Големина на рам L
Опрема:
Амортизер воздушен Manitou M30 Fork Remote Lockout 100mm
Рам алуминиум Alu 6061 Double Butted, Tapered Steerer, Pressfit BB, Monocoque Shape, Postmount Discbrake, Integrated Cablerouting integrated Kickstandmount, Direct Mount
Кочници хидраулучни Shimano Disc
Преден погон Shimano Deore XT 3x10
Заден менувач Shimano Deore XT
Преден менувач Shimano Deore
Тркала SunRingle Inferno 25 Custom Disc со гуми Continental X King 29x2.2
Шифтери Shimano Deore
Главини Shimanо


 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Одлично сочуван Trek Domane AL 2, без гребнатинки, било какви проблеми или оштетувања. Големина 52cm. Цена со педали 790 eur, без педали 750 eur.

Спецификации:
20210406_174526.jpg 20220626_090427.jpg 20210304_092145.jpg
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Одлично сочуван Trek Domane AL 2, без гребнатинки, било какви проблеми или оштетувања. Големина 52cm.

Спецификации:
Прегледај го приврзокот 343661Прегледај го приврзокот 343662Прегледај го приврзокот 343663
Bump :)

Цена со педали 780 eur, без педали 740 eur.
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
190
Поени од реакции
49
Продавам велосипед CUBE Reaction Pro 29er во беспрекорна состојба.
Врвен модел од Cube, со одлична опрема без никаков дефект и без никаков влог во него, само желба за возење.
Големина на рам: L 19"
Боја на рам: black´n´red
Воздушен амортизер: RockShox Recon Silver TK AIR, PopLoc, 100mm
Заден менувач: Shimano XT RD-M8000-DSGS, ShadowPlus, 11-Speed
Преден менувач: Shimano SLX FD-M7020-D, Direct Mount, Side Swing
Менувачи: Shimano SLX SL-M7000
Погон: Shimano XT FC-M8000-B2, Boost, 36x26T, 175mm
Касета: Shimano SLX CS-M7000, 11-42T
Ланец: Shimano CN-HG600-11
Предна осовина: Shimano Deore HB-M6000, Centerlock
Задна осовина: Shimano Deore FH-M6010-B, 12mm, Boost, Centerlock
Бандажи: CUBE EX21, 32H, Disc, Tubeless Ready
Предна гума: Schwalbe smart sam
Задна гума: Schwalbe smart sam Plus puncture protection со заштита
Цена 780 евра
Контакт 078/504 415 Лична проба и преземање, без Карго.
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 7.jpg 8.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom