Вело-пазар (велосипедски огласи)

icerici

No Woman No Cry
Член од
19 април 2012
Мислења
316
Поени од реакции
467
City Bike - MTB CYCLETECH
Swiss Made
- кочници Shimano LX
- шифтери Shimano Deore 3x10
- грипови Ergon кожа
- светла Supernova можеби најдобрите на пазарот
- курбела Shimano Deore
- задна машинка Shimano XT
- седиште Brooks можеби најдобрите на пазарот
- бандажи DT SWISS
- големина 56см
- тркала 28"
- цена 750€
64689922_656631678172361_1385354964183810048_n.jpg 66370492_3388826667810269_247278910956371968_n.jpg 66500169_3388826584476944_2228968983015456768_n.jpg 66453942_3388826781143591_3217314260031897600_n.jpg 66491679_3388826737810262_1637956421951684608_n.jpg 66500169_3388826584476944_2228968983015456768_n.jpg 66700552_656631644839031_6587696554583261184_n.jpg 66809746_656631574839038_6300022587149778944_n.jpg 66821546_656631438172385_4711513878863806464_n.jpg 68603112_3486516384707963_1316135849607299072_n.jpg
 
Член од
23 март 2009
Мислења
719
Поени од реакции
553
Продавам детски велосипед Connect,Гуми 20"
цена 3200 ден

 
Член од
23 март 2009
Мислења
719
Поени од реакции
553
Nova cena 3000 den

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.174
Поени од реакции
16.444
Продавам Ромет Мустанг М1 со следниве спецификации :


Има гаранција до мај, големина на рам L, гратис светло, торбичка и кацига. Цена 18 000, има место и за договор.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Има нешто интересно на вело-пазаров бе? :)
Ми треба нешто за тркалање од пролет, немам возено повеќе од 2 години :)
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
5.148
Поени од реакции
7.850
Има нешто интересно на вело-пазаров бе? :)
Ми треба нешто за тркалање од пролет, немам возено повеќе од 2 години :)
На ново е слаба понуда, на старо многу си ги преценуваат. Лошо време за земање точак, треба да се помачиш :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
На ново е слаба понуда, на старо многу си ги преценуваат. Лошо време за земање точак, треба да се помачиш :)
Порано ова беше најдобро време за зимање, ама изгледа коронава и неверојатната побарувачка поремети све :pos:
 
Член од
7 јуни 2013
Мислења
158
Поени од реакции
85
Се намерачив за road. Што избор има 56-ка, 2х8/9/10?
Буџетот вика 600-700е макс.
 
Член од
18 ноември 2010
Мислења
34
Поени од реакции
19
Здраво. Кровни носачи со заклучување за носачите на колата да продава некој? Два ми требаат, и едниот да фаќа и 16" точак.
 

dwa

Член од
19 февруари 2006
Мислења
2.233
Поени од реакции
349
Продавам Quadlock phone out front mount за Iphone 12/12 pro. Не е воопшто користен. Цена 60еу

Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom