Велес

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
6.043
Поени од реакции
10.252
Има еден чевлар кај Стар Мост кога одиш по горништето накај градинката, одма од лева страна му е дуќанот.
Прашај можеби ќе може да ти ги поправи.
 
Член од
15 март 2009
Мислења
53
Поени од реакции
12
Има еден чевлар кај Стар Мост кога одиш по горништето накај градинката, одма од лева страна му е дуќанот.
Прашај можеби ќе може да ти ги поправи.
Ми рекоа и за тој до Бако, кај Пабот. Ама мн заебана поправка е... ај сепак ќе прашам
 
Член од
19 февруари 2011
Мислења
396
Поени од реакции
338
Ми рекоа и за тој до Бако, кај Пабот. Ама мн заебана поправка е... ај сепак ќе прашам
Оди кај чевлар клепа то се наоѓа во населба кај споменикот Бауман патот што води накај брако од десна страна. Ако тој не може никој друг нема да ги направи
 

korka

Голтар
Член од
25 септември 2008
Мислења
968
Поени од реакции
405
Абе некој знеа ли 1 000 000 евра од нога како се праат остај јуфки тарана
 
Член од
30 јануари 2009
Мислења
286
Поени од реакции
172
Дали некој каде се преместени/лоцирани диперзираните студии на ФТУ во Велес?
 
Член од
21 јуни 2018
Мислења
285
Поени од реакции
99
Снупи, Гардениа, Баже Пити. И во Кафана Марија се убави ама ретко кој оди за седење, повише работат со порачки.
Кафана Марија нема добар ентериер, ама одлична услуга.
 
Член од
29 август 2017
Мислења
132
Поени од реакции
63
Кафана Марија нема добар ентериер, ама одлична услуга.
Малце да се потсреди тоа место мислам дека многу поише ќе просперира. Услугата е добра и брза, храната вкусна, локацијата исто таман. Не треба многу за да се разработи.
 

korka

Голтар
Член од
25 септември 2008
Мислења
968
Поени од реакции
405
Дечки со мебел изработка како одат цениве??По нарачка некој да ми направи??
Искуства во Велес мајстори,фирми,цени нешто да не знаете како оди??На база на % од купен платен материјал одело така ми спомнаа.Кат ком Мак промет Ади студио??
Искуства нешто да ми помогнете???
 
На врв Bottom