Велес

korka

Голтар
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.027
Поени од реакции
435
Абе кај све вака сеирџии.Има ли јуфки или само тарана мавате.Никој ништо не прокењал тука.
 
Член од
18 јануари 2018
Мислења
334
Поени од реакции
246
Колку години има Мечо?
Некои викаат дека бил многу постар, иако личи за 15-16 год. :rolleyes:
Нема 15-16 тоа сигурно инаку викаат татко му го тепал многу како мал.Не знам за другите ама мене ми е досаден.Ама заштитен знак е на Велес.
Мирно дете е сега за сега, кога ќе потпорасне да не го напикаат во бељи само
IMG_20191224_174743.jpg
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
koj e velesanec mi treba senzacija sto retko koj ja pameti velesanecot hevi metalecot na koncertot na aerosmith na stiv tajler sto mu go podade znameto od kutles togas drzavno zname i sliki od toj koncert kako stiv tajler e nagrnat so znameto i pee da da so naseto zname od kutles (Y) respekt za velesanecot
 
Член од
8 ноември 2009
Мислења
263
Поени од реакции
146
Се знае ли што стана со "специјалциве" што ја запалија боровата шума на езеро....Пуштени ли се од притвор??....Фирмта гледам дека е под катанец,
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.383
koj e velesanec mi treba senzacija sto retko koj ja pameti velesanecot hevi metalecot na koncertot na aerosmith na stiv tajler sto mu go podade znameto od kutles togas drzavno zname i sliki od toj koncert kako stiv tajler e nagrnat so znameto i pee da da so naseto zname od kutles (Y) respekt za velesanecot
Сликата за онанирање ли ја бараш?
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
Сликата за онанирање ли ја бараш?
taa senzacija e simbol i retko koj ja znae i ne veruva vo toa , mene ne mi treba slikata tuku na tie sto ne cule nit videle da nepadne vo zaborav koga aerosmith styven tajler pee nagrnat so nekogasno drzavno makedonsko zname 1993,4 da se pomne taa senzacija ,zosto retko koj cul i site negiraat ,respekt za velesanecot ,isto respekt koga vardar ja osvoi po vtor pat titulata kako eden moj sograganin vo germanija slavese so znameto od kutles i navijackoto zname na nasiot grad pozz
 
Член од
21 јуни 2018
Мислења
610
Поени од реакции
262
Има ли уште станеви за продажба во новите згради кај Касарната?
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
Историски спектакл... :pos:
DA ZA TAKVI KAKO TEBE so prvpat slusaat i od saxti go brusat nekogas nekoj mesec pred da go smenat stiv tajler da go nagrne epa idi izbrisete ja ti i tie takvite sto za vas ne e spektakl od istorijata ,aerosmith i stiven tajler se sekade niz svet poznati uzivaat reputacija a ovoj koncert se vrti niz cela zemjina topka vo ljubitelite na aerosmith i nikogas nema da se izbrise
 

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.504
Поени од реакции
3.727
i te molam ne me vleci za jazik da ja ispolitizirame temata ili of top 93 ne bil ,ama denes e istoriski spektakl nekogasna senzacija ,sekogas se naoga zrno zlato kolku i kal da frlas vrz nego
 

Kajgana Shop

На врв Bottom